Skocz do zawartości
crystal84

Telefon do 2600 zł zamiast LG G4. OP3T czy S7 Edge?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Planuje zmianę mojego obecnego fona jakim jest G4, z którego w zasadzie byłem zadowolony, może poza baterią oraz wydajnością. Chcę po prostu zmiany.

Oczekuje:

- Bardzo wysokiej wydajności;

- jakości wykonania;

- porównywalnej lub lepszej jakości zdjęć niż w G4;

- czytnika linii papilarnej.

Mam w zasadzie 2 kandydatów. Interesuje mnie S7 Edge i OP3T. 

Z Oneplus na pewno bym się wyróżniał, czego o Samsungu powiedzieć nie można (dużego tego na rynku). Ciężko mi wybrać, bardziej stawiam na OP3T. Lubię pobawić się troszkę softem, więc taki Oneplus byłby idealny. Z kolei Samsung ma świetny serwis, a Oneplus z Regenersis, chyba tego nie zapewni. Co z touchwizem w S7 Edge, lubi czasem przyciąć?

Z góry dziękuje

Edytowane przez crystal84

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W S7edge i1+3T lepszej jakości zdjęć nie uświadczysz od G4

Chcesz kupić ze sklepu czy na allegro?

Edytowane przez benjaminnataniahu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@benjaminnataniahu

Zdaje sobie sprawę że jakość zdjęć będzie podobna, dlatego napisałem, że ma być "porównywalna" lub lepsza. Głównie stawiam na wydajność i jakość wykonania.

Kupuje na pewno na allegro, mam już upatrzone oba modele.

Edytowane przez Muszczu
    Nie cytujemy całego posta poprzedzającego - wystarczy @up lub @wspomnij, proszę o tym pamiętać. [4.6]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie będzie podobna, bowiem jakość zdjęć wykonywana telefonem G4 jest lepsza. Jakość wykonania S7edge czy 1+3T jest znakomita.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arus082

@Up

Może jeszcze powiedz, ze S7 edge na gorszy aparat od G4 haha...

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@benjaminnataniahu

Myślę, że s7 edge robi o wiele lepsze fotki, natomiast op3t będzie miało chyba jednak zbliżony poziom do G4 pod tym względem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przesiadam się z s7edge na 1+3t (poprzez moto z Play). Samsung mnie troszkę rozczarował , sam nie wiem czego oczekiwałem. Najpierw chciałem czegoś out od the box ale kupa rzeczy tam była do wyłączenia a nie usunięcia. Jednak dla mnie są nexusy i oneplusy :) szybkość była ok aczkolwiek od razu czuć było krok tył w stosunku do nexusa 6P. Aparat jakiś genialny również nie był aczkolwiek do dla mnie sprawa drugorzędna.

hallo moto \m/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

S7e zrobi lepsze zdjęcia od 3T. Dużej różnicy nie ma, głównie widoczne są przy słabym oświetleniu. Nowy TW działa znakomicie, nie ma żadnych przycięć, aczkolwiek jeśli chodzi o wielozadaniowość i otwieranie aplikacji 3T zrobi to szybciej, różnica ta jest widoczna gdybyś chciał włączać ok 15 aplikacji jedna po drugiej;)

Co do jakości to już kwestia gustu. Dla mnie premium wygląda szkło, bardziej elegancko dlatego też nie mam problemów ze szklanymi telefonami.

Jeśli chodzi o serwis Regenersis to jest najgorszy w Polsce, kwestia szczęścia jak się trafi.

Co byś nie wybrał będziesz zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@arus082 chodzi mi o jakość zdjęć a nie czy gorszy czy lepszy aparat. Zależy co kto ma na myśli "lepszy aparat" Ja porównuję jakość zdjęć i dla mnie (z resztą nie tylko) G4 wykonuje zdjęcia lepszej jakości. Zdjęcia w S7/edge są przebarwione, zbyt duży jest kontrast, w G4 zdjęcia  mają naturalny kolor i dużo większą szczegółowość, z resztą wejdź sobie na pewien portal typowy o fotografii i tam są porównania.

S7 ma przewagę w AF i przysłonie, ale jakość zdjęć jest lepsza w G4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki bardzo za odpowiedzi.

Ciągle mam mętlik w głowie,powiem tak: Serce chcę op3t, a rozum mówi, bierz s7 edge. Chcę bardzo tej szybkości oraz wolności w Oneplus, ale z drugiej strony nie chcę się martwić o soft i serwis, które zapewni mi Samsung. Bardzo ciężki wybór. Jak narazie wygrywa minimalnie oneplus, jutro chcę podjąć decyzję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi