Skocz do zawartości
andrzejek54

LG V30 - Dyskusja, opinie - przed premierą

Rekomendowane odpowiedzi

RDCX

Te przyciski boczne idzie jeszcze przeboleć, ale ten jack u góry to dla mnie pomyłka siedząc od G2 po G3 przez obecne G4 :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapowiada się nieźle,zobaczymy jak pierwsze testy.Mam nadzieję,że V30 przejdzie je wzorowo.Jak bateria będzie dobrze trzymała,zdjęcia będą na najwyższym poziomie ,muzyczka będzie przyjemna dla ucha to tylko czekać na cenę.Ciekawe czy będzie dual sim?p.s.Zapomniałem dodać jeszcze o jednej bardzo ważnej rzeczy.Fajny wygląd,bezramkowy smartfon na jaki czekałem.

Edytowane przez zlymaluszek
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten telefon będzie chyba następcą mojego S7 Edge. Na razie robi świetne wrażenie, ale trzeba poczekać na testy. Dla mnie zaletą tego telefonu są przede wszystkim jego proporcje ekranu 2:1, które przy odchudzeniu ramek wydają się być najbardziej optymalne. Po kilkudniowym obcowaniu z S8 stwierdziłem, że nie pasują mi piloty od Samsunga.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam podobne wrażenie s7e wreszcie zamienię, co do proporcji wolę tradycyjne 16/9 ale w tym wydaniu bez zagięć ujdzie, miałem s8 na testy i te zagięcia dawały zielonkawą poświatę po obu stronach, denerwowało mnie to bo s7e tego nie miał, mam nadzieję że poled tu będzie dobrej jakości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Damix

Mój optymizm lekko opada Przy ostatnich doniesieniach o dość małej matrycy Sony IMX351 i dane exif zdjęć wypluwają info. f1.69, czyli w zasadzie f1.7 a nie f1.6. Być może to błąd oprogramowania, które nie jest finalne. Poczekamy zobaczymy na razie chyba nawet nie wiadomo kiedy zawita na półki sklepowe w Polsce.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kasica-76

Jak będą zwlekać tak jak to zawsze robią po premierze, to znowu będą narzekać na słabą sprzedaż, bo ludzie zaopatrzą się w nowe Samsungi Note 8, Iphone 8 i Huawei Mate 10.

Wysłane z MEJTA DZIEWIĄTEGO ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na papierze wygląda obiecująco . Jak dobrze skalkulują cenę powinno być dobrze.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najnowsze plotki mówią o cenie 750 dolarów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up 
    W PL plus cło i będzie kosztował 3499zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x