Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
Muszczu

Bateria w Galaxy S8+.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam dosyć nietypowy problem z moim Galaxy S8+. Otóż od pewnego czasu bateria w nim wariuje. Dosłownie wariuje, wychodze z domu o 8;00 z naładowanym telefonem do 100%, wracam do domu o 15:00 i mam równe 20% baterii, ponieważ z telefonu korzystałem przez ten cały czas. Wracając, bateria bardzo szybko ucieka.. z 20% na 1% potrafi zejść jakoś w minute, po czym telefon się wyłącza i tak jest cały czas.. Ostatnio miałem 40% i telefon mi się wyłączył a jak go włączyłem to miał 0%, albo wczoraj, miałem 15% zeszło do 0% i telefon ciagle miał 0% niewyłączając się. Wyłączyłem oszczędzanie baterii i telefon się wyłączył. Oddać na gwarancje? Czy to wina systemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

To ewidentnie wygląda na padnięta elektronikę baterii . Ale ja zanim bym wysłał telefon do serwisu zaczął bym od Full wipe z poziomu recovery bo i tak od tego zacznie serwis . Dopiero jak wyeliminujesz prawdopodobieństwo błędu systemu oddaj do naprawy .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki wielkie, tak też dziś bądź jutro zrobie i dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

U mnie ostatnio strasznie szybko leci bateria. O 7ej 80%,a o 14 tylko 20%. Nic specjalnego nie robię. Synchronizacja tylko maila. W ustawieniach baterii nic niepokojącego nie widać. Ekran jakoś średnia itp. 

Jest gdzies opcja żeby sprawdzić co zjada tyle prądu? 

Screenshot_20180126-141339.png

Edytowane przez kozak71

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 26.01.2018 o 13:58, kozak71 napisał:

U mnie ostatnio strasznie szybko leci bateria. O 7ej 80%,a o 14 tylko 20%. Nic specjalnego nie robię. Synchronizacja tylko maila. W ustawieniach baterii nic niepokojącego nie widać. Ekran jakoś średnia itp. 

Jest gdzies opcja żeby sprawdzić co zjada tyle prądu? 

Screenshot_20180126-141339.png

Mam niewiele lepsze wyniki, ale robię sporo więcej. Choć patrząc na dane innych użytkowników zdecydowałem aby postawić czysty, najnowszy ROM XEO. Aktualnie mam "oranż" (ciekawostka, CSC osobny, jedna apk opoeratora i WiFi calling).
    Bardzo dziwnie, nierówno i skomplikowanie S8 i S8+ zarządzają energią. Ale problem jest złożony, nie wiemy jaka wersja systemu występuje u każdego z użytkowników, czy któryś składnik systemu nie robi problemów (dane zużycia są okrojone). U mnie np bluetooth bardzo często mimo wyłączenia dalej działa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    exk-tco

Od jakiegoś czasu nie działa u mnie szybkie ładowanie. Myślałem ze naprawi sie wraz z aktualizacją do Oreo, ale dalej jest to samo.
    Po podłączeniu ładowarki jest tylko napis ładowanie i pozostały czas około 2h do pełnego naładowania. Wcześniej był napis szybkie ładowanie i pozostały czas około godziny...

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pagolik

Sprawdz najpierw kabel/ladowarke. W wiekszosci to wina ładowarki a nie telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    exk-tco
    Sprawdz najpierw kabel/ladowarke. W wiekszosci to wina ładowarki a nie telefonu.
    Już działa, zrobilem wipe z recovery..

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iPhone
    Napisano (edytowane)

Jak bateria na Oreo Panowie?

U mnie coś słabo. Nie wiem czy to kwestia ułożenia się i dać mu czas, czy coś drenuje, ale czasy, jak na regularnej S8: 24h\ 3h sot.

Spoiler

0e2c1b9c360e75bamed.jpg

Spoiler

ab84f13fba144b86med.jpg

Spoiler

2005fbddf7a80a39med.jpg

Spoiler

80168aedb8164c77med.jpg

Spoiler

23e28355880a7536med.jpg

Zauważyłem, że bardzo dużo pobiera"system Android", jak na ostatnim zrzucie. 

Można mu zabrać uprawnienia do działania w tle?

Edytowane przez iPhone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na 8.0 bateria trzyma mi 7h na ekranie przed aktualizacją trzymała 9h :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi