Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Muszczu

Etui/case S8+.

Rekomendowane odpowiedzi

pagolik

Szybko sie rozeszlo.

Etui jest nieco sliskie, szczegolnie jak ktos ma bardzo wyschniete dłonie. Na dole etui jest ta taka powierzchnia nieco bardziej chropowata, gdzie mozna 'zaprzeć' palce zeby telefon nie wypadal.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już jest dostępny.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 16.01.2018 o 18:44, stream napisał:

Cześć, moglibyście sprawdzić jak wasze oryginalne Alcantara Cover od Samsunga reagują na jedną kroplę wody? Odebrałem dzisiaj przesyłkę z Allegro i mam wrażenie, że naciąłem się na podróbkę.

Położyłem na biurku to etui pod kątem ok. 30 stopni, dałem kroplę wody na tył i wchłonęło ją momentalnie. Podobno oryginalna Alcantara ma właściwości hydrofobowe i odpycha wodę. W komentarzach na Amazonie i xda-developers wyczytałem właśnie takie "rewelacje".

Moglibyście sprawdzić u siebie jak to wygląda?

Załączam komplet zdjęć wysokiej - jeśli mógłby ktoś porównać ze swoim etui (cały komplet, łącznie z papierologią) z pewnego źródła to byłbym wdzięczny.

Link: https://www.dropbox.com/sh/t0067yl2w50skut/AAB6TOGVM-bmn91Avw6zkjfZa?dl=0

Własnie sprawdzałem u siebie na coverze. Połozyłem na biurko pod kątem 30 stopni i kropla wody zjechała na doł. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. Przeczytałem cały wątek uznałem że potrzebuje jakiegoś etui które pozwoli na kompromis pomiędzy ochroną przed upadkiem a wyglądem (grube UAG'i mi się nie podobają). Zastanawiam się nad Ringke onyx. Ma ktoś może jakieś doświadczenie z tym etui lub może polecić coś podobnego? Chciałbym też dopasować do tego jakieś szkło lub folie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

No właśnie, który case najbardziej ochroni przód mojego s8+. Clayco hera? Ghostek Nautical? Pomóżcie, już raz wydałem 1200 na wymianę ekranu, nie chcę tego robić 2 raz.. Dzięki

Edytowane przez Mateusz Cichoń

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 3/16/2018 o 23:32, dawid13u napisał:

Cześć. Przeczytałem cały wątek uznałem że potrzebuje jakiegoś etui które pozwoli na kompromis pomiędzy ochroną przed upadkiem a wyglądem (grube UAG'i mi się nie podobają). Zastanawiam się nad Ringke onyx. Ma ktoś może jakieś doświadczenie z tym etui lub może polecić coś podobnego? Chciałbym też dopasować do tego jakieś szkło lub folie.

Używam w note 8 i jestem zadowolony. W S8 miałem oryginalny clear view i Led - po upadku niestety szybka peknieta. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, stoję przed ciężkim zadaniem wyboru case'a, gdyż folia od 3mk nie zdała rezultatu i odkleja się coraz bardziej. Możecie mi podrzucić jakieś propozycje ? Osobiście myślałem nad czymś takim Etui

Co myślicie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tiger
    Napisano (edytowane)

UAG, czy ktoś ma taki case i może polecić?

Edytowane przez tiger

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Nie ten dział proszę o usunięcie 

Edytowane przez kamyl90

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 30.04.2018 o 11:47, Marcin 13795 napisał:

Cześć, stoję przed ciężkim zadaniem wyboru case'a, gdyż folia od 3mk nie zdała rezultatu i odkleja się coraz bardziej. Możecie mi podrzucić jakieś propozycje ? Osobiście myślałem nad czymś takim Etui

Co myślicie ?

Cześć. Co dokładnie się stało? :(

Trzymka, Iza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi