Skocz do zawartości
tom940

Jedno konto Google na kilku urządzeniach

Rekomendowane odpowiedzi

tom940

Witam serdecznie. Zmagam się z pewnym problemem, a z racji braku kilku urządzeń pod ręką postanowiłem się zapytać na forum.

Mianowicie, czy jeśli jedno konto Google będzie używane na kilku urządzeniach, z wyłączoną synchronizacją kontaktów i Gmaila będzie poprawnie działało? 

Najbardziej zależy mi działaniu map / wykrywania lokalizacji urządzeń. Jeśli jedno konto będzie używane na np. 5-10 urządzeniach i każde z nich będzie w innym miejscu Polski, to czy lokalizacja będzie wskazywała każde z urządzeń w innym miejscu, czy po prostu pokaże jakieś jedno losowe urządzenie, bo np. wyszukuje przez konto Google, a nie urządzenie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piskorfa

@tom940 Nie powinno mieć znaczenia, ile masz urządzeń podłączonych pod jedno konto. Nie spotkałem się do tej pory z informacją o takim ograniczeniu.

Lokalizacja ustawiasz per urządzenie w ramach konta, więc bedziesz mógł podejrzeć wszystkie urządzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    deus
    Godzinę temu, tom940 napisał:

Mianowicie, czy jeśli jedno konto Google będzie używane na kilku urządzeniach, z wyłączoną synchronizacją kontaktów i Gmaila będzie poprawnie działało?

Oczywiście, że tak. Lokalizacja jest ustalana na podstawie sieci i gps. Nie na podstawie konta użytkownika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi