Skocz do zawartości
Seiko

LG G6 - pytania przed zakupem G6

Rekomendowane odpowiedzi

Seiko

Dodaję nowy temat dla zainteresowanych zakupem najnowszego flagowca LG G6. Można się tu dzielić pytaniami na temat zakupu, cen itp. 

Zapraszam do dyskusji ;) 

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Adi_PL

Do odważnych świat należy, więc zapytam :P

Czym się różni wersja czarna od platynowej? Platynę dzisiaj widziałem w salonie Play - robi na prawdę świetne wrażenie, porównując do mojego G4 :D

Czy wersja czarna jest bardziej błyszcząca czy taka sama z tyłu? Ktoś może wie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Adi_PL Różni kolorem :) z tego co wiem, czarna jest błyszcząca a srebrna wygląda jak szczotkowane aluminium.

Edytowane przez wisNiaSG6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rumci

Czarna się błyszczy i pod słońce mieni się niby w różnych kolorach :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wg recenzji czarna jest bardzo elegancka ale mega widać na niej paluchy co mnie np by mocno przeszkadzało, na srebrno/szczotkowanej ponoć paluchów prawie nie widać a najlepiej jest z tym na białym g6. Dla mnie tylko ta szczotkowana wersja wchodzi w rachubę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PiPoLiNiO

Ja zamówiłem białą. Nie ze względu na palcowanie, ale po prostu jak dla mnie wygląda obłędnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czarna za bardzo zbiera paluchy.

Ja zamówiłem srebrną. Wygląda chyba najlepiej od frontu i na pewno aż tak bardzo się nie palcuje.

Za abonament i sam telefon wyszło mi coś koło 3050zł więc chyba spoko)

Tył jest trochę zaokrąglony? Bo jeżeli tak to pewnie nie da się założyć szkła hartowanego;(

Czy w ogóle te szkło z tyłu telefonu to dobry pomysł? Przecież to się będzie tłukło. Lepszy byłby metal albo plastik

Edytowane przez cycinho92

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Adi_PL

Jest spoko, oglądałem w Play'u na wystawie (robi niesamowite wrażenie samo wykonanie względem G4, który będe chyba sprzedawał na dniach).

Zastanawiam się tylko, czy lepiej poczekać i zakupić jakiegoś w cenie 3000 zł z abonamentu (już pojawiają się takie oferty), czy od razu kupować. Z drugiej jednak strony i tak chcę to rozłożyć na raty, więc 15 zł na racie w jedną stronę różnicy nie robi :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Adi_PL Zależy czy Ci się spieszy, możesz poczekać będzie więcej recenzji jak już u nas będzie dostępny i wtedy zadecydujesz. Ja potrzebuję oddać swój stary telefon więc nie mogłem czekać. 

Wybrałem czarny chyba najlepiej wyglądający z całej 3 a palcowanie mi nie przeszkadza i tak idzie w przezroczyste etui.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Adi_PL

Już zamówiłem G6 w kolorze platynowym + na stronie Nillkina szkło hartowane i do tego z aliexpress kabel USB z funkcją autooff :P

Mój G4 idzie na sprzedaż, to dobry telefon, jednak potrafi się ciąć, co mnie osobiście irytuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi