Skocz do zawartości
Seiko

LG G6 - pytania przed zakupem G6

Rekomendowane odpowiedzi

@kepa416 Ja mam auto i nigdy nie było problemu z widocznością.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 5.06.2017 o 13:08, Lysolus napisał:

@Jastar Wgrywasz ROM z pliku KDZ, wersja OPEN EU. Tutaj instrukcje oraz wszystko czego potrzebujesz -> [ROM][STOCK] H870 10F ROM + IMGs + KDZ. Opcja LGUP/UPPERCUT

dzieki wielkie!

ktos sie orientuje czy debrand wplywa potem w praktyce na dostepnosc aktualizacji?

jak np. sie zdebranduje telefon z play

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rycek0

Nie będzie potem chyba aktualizacji przez Ota.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie będzie aktualizacji, każda bedziesz musiał wgrywać opisanym sposobem.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kepa416

Jak wygląda jakość dźwięku na słuchawkach? Często korzystam że Spotify i odtwarzacza ktoś może porównać głośność i jakość do S7 albo np. Nexusa 6?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jash

Od s7 mało prawdopodobne, żeby coś gorzej zagrało. Wersja nasza wykastrowana zagra dobrze, ale ponoć gra gorzej niż HTC 10.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zuli007

Przy wyższych ustawieniach głośności na większych słuchawkach LG G6 brakuje mocy, co słychać bardzo przy basach (słucham głównie różnych odmian muzyki ciężkiej). Jeśli chodzi o jakość to HTC jest bardziej "szczegółowe" i ma przyjemniejsze brzmienie niskich tonów. Na pchełkach (używam tych z zestawu HTC 10), sytuacja jest podobna - moc G6 jest wystarczająca ale często zdarza mi się słuchać na maksymalnej głośności - w HTC nigdy nie miałem więcej niż ~70%. 

Do S7 nie mam porównania ale z tego co pamiętam to tam podobnie do G6 zdarzało mi się używać maksymalnej głośności.

Podsumowując - zmiana HTC 10 na LG G6 z powodu audio nie byłaby dobrym pomysłem.

Edytowane przez zuli007

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jash

Bo LG G6 kastrat gra gorzej niż niż HTC 10, dopiero wersja z quad DAC jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsza rzecz to kupić sluchawki za min kilka stow, jeśli chcesz usłyszeć różnicę, poczuć bas i szczegółowość. Żadne słuchawki dołączane przez producenta nie grają dobrze, bo trudno aby produkt wart 50-100zl grał dobrze

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chlopaki mam obecnie Mate 9 i przymierzam sie do powrotu do S7 edge, lub kupna LG G6. Mialem G2 i G3 i bardzo lubie soft od LG. Mate 9 i S7edge dlugo trzymaja na baterii i to jest dla mnie bardzo wazne. Jak to wyglada w G6 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi