Skocz do zawartości
Seiko

LG G6 - pytania przed zakupem G6

Rekomendowane odpowiedzi

rdy

To jak jest z tym aparatem w końcu? W recenzjach wszędzie info że jest co najwyżej średni, dużo gorszy od tego z G4. Na porównania na tubie nie ma co patrzeć bo 3/4 sponsorowane

Jest tu ktoś kto miał G4 a teraz ma G6 i może własnymi słowami porównać? Albo S7/S8 vs G6

Zastanawiam się między G6 a S8, G6 jest te 5 stówek tańszy, no ale jak ma mieć kiepski aparat to może lepiej dopłacić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mialem G4 teraz mam G6  i roznicy w zdjeciach nie widze jak ktos chce robic profesjonalne zdjecia to ani G6 ani S8 ani innym telefonem takich zdjec nie zrobi wszystkie sa podobne zaleznie od warunkow w jakich zostaly zrobione szczegolnie te z automatu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rdy

No mi zależy na tym żeby pstrykadełko z automatu w normalnych warunkach oświetleniowych robiło w miarę przyzwoite, nierozmazane zdjęcia, które da się później obejrzeć na dużym ekranie bez odruchu wymiotnego. Wiadomo że lustrzanki nikt nie nosi ze sobą na codzień

Edytowane przez rdy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś doszedł mój egzemplarz g6 z allegro

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6840368553

Plomba na pudełku była przecięta, sprzedawca twierdzi że przed wysyłką sprawdzał zawartość pudełka. Co o tym myśleć?

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lysolus

@vieri69 Jeśli nie widać śladów użytkowania to bym się nie przejmował. Media Markt bodajże też tak robi, że przerywa plomby w celu sprawdzenia zawartości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, vieri69 napisał:

Plomba na pudełku była przecięta, sprzedawca twierdzi że przed wysyłką sprawdzał zawartość pudełka. Co o tym myśleć?

Ja bym go podał do sądu bo na pewno cie oszukał! Sprzęt na pewno używany albo powystawowy!

Co do aparatu to to był dla mnie główny powód kupienia G4 która mam już 1.5 roku i ciągle jestem mega zadowolony. Pracuje z telefonami i mam porównanie z praktycznie wszystkim co jest na rynku i ciągle jest bardzo mało telefonów które są w ogóle porównywalne z G4. i niestety w mojej opinii G6 nie jest.  Co prawda żeby się przekonać na 100% musiał bym go mieć na testy przynajmniej 24h ale po zrobieniu kilku zdjęć "sie by side" zdjęcia z g6 mają mniejszą ilość detali i większe szumy. Ogólnie sensor sony totalnie średnio półkowy i to wychodzi. G4 G5 i V10 miały dużo lepszy sensor. Wg. mnie to jest oszczędność LG musieli dać dwa sensory zamiast jednego dlatego poszli o półkę w duł a w przypadku aparatu na froncie to chyba o dwie albo więcej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MroziQ

Mógłby ktoś zgrabnie w jednym poście podsumować ten model? Muszę wydać bony w Amazonie na 500€ i myślałem żeby na jakiś czas wrzucić iPhone do szafki a pobawić się G6. Tylko tu są różne opinie o aparacie czy tym ekranie... warto czy wydać na inną słuchawkę? ;) Szukam czegoś co będzie dla mnie innowacją stąd pomysł o G6 ;-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ohayo

@vieri69  Też od nich kupiłem i podobnie plomba była przerwana. Sam telefon nie ruszany, szkło/folia (nie wiem w sumie co to jest) na miejscu. W sumie po 3h zabawy znalazłem "Czas działania" i licznik pokazywał mniej więcej tyle, więc jeżeli nawet był włączany to pewnie na 2 minuty :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A na tylnej klapce miałeś folie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi