Skocz do zawartości
dszymek

Dyskusja o romach, kernelach i modyfikacjach

Rekomendowane odpowiedzi

dwksc

Mozecie sie podzielic zip do w/w romu ?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    noexde

a czy jest jakis fajny rom na g6 bo z tego co widze raczej nic ciekawego, no chyba ze nie wiem ... wiec nie oplaca sie odblokiwac bootloadera bo nie na nic sensownego i wspieranego, kiepskie LG ma wsparcie od dev ... interesuje mnie cos na androidzie 8.1 ewentualnie 9.0 bo zanim LG wyda aktu o ile wyda to sie nie doczekam ... jak na flagowca bylego juz w zasadzie to nie jest to jakis mega telefon. mialem wczesniej nexusa 5x tu w lg ekran lepszy wiekszy bebechy niby tez ale czytnik lini papilarnych nie jest idealny nie zawsze dziala ... mimo wszystko sentyment ale spidziewalem sie czegos lepszego a tu zupelnie nic takiego ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dares

ja nie rozumiem po co gonić tak za tymi numerkami? Co takiego ma android 9 że musicie go koniecznie mieć? Czy w kompie też musicie najnowszego windowsa? telefon działa.. spełnia swoją funkcję, wirusów nigdy nie miałem na telefonie więc zabezpieczenia to też tylko jedne wielkie przesadzanie i marketing. Wsparcie dla aplikacji na androidzie 8 będzie bardzo długo... więc poco wam ten android 10..11.12.13.14... i tak nie wnosi on aż tak wiele że trzeba  z tego powodu zmieniać telefon.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    noexde

wiesz to takie skrzywienie po telefonach nexusa zawsze najnowszy android poza tym ja lubie aktualizacje systemu jak i samych aplikacji :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

A ja nie lubie aktualizacji bo cos dodaja ale cos psuja... Dlatego w G6 zostalem na 7.0 bo telefon byl chlodniejszy i mniej zrzeral baterii. Dlatego AI cam i inne bajery nie przechylily szali aby zostac na 8.0. Producenci delikatnie psuja telefony aktualizacjami aby nowe ktore wydaja byly lepsze aby je kupowac - bo teraz jest taka mala roznica w wydajnoscich sprzetu ze tylko oprogramowaniem optymalizacja da sie zmienic odczucia. Tak samo w v30 lg zrobilo jak w G6. Na 8.0 telefon na +5'C podczas uzycia (niby nie wiele ale to leci z baterii)

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    k_mis

ja nie rozumiem po co gonić tak za tymi numerkami? Co takiego ma android 9 że musicie go koniecznie mieć?

Raz, że kupując cholernie drogi telefon (kosztował ponad 3k na starcie) ludzie zasługują na poczucie, że producent o nich dba. A dowodem na to są jak dla mnie aktualizacje.

Po drugie brakuje kilku rzeczy i ja osobiście na nie liczę w aktualizacji.
    - obsługa gestów
    - więcej ustawień AoD
    - odświeżony wygląd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapytam z ciekawości. Czy w customach na g6 w aplikacji aparatu jest szeroki kąt?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marek.m73
    Zapytam z ciekawości. Czy w customach na g6 w aplikacji aparatu jest szeroki kąt?
    W tych opartych o stocka jest, w innych nie wiem

Oreo 7NCR 3.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gcam z szerokim katem powinna działać na Lineage OS itp. W aplikacji są ustawienia dotyczące Lineage.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@noexde Niedawno wyszedł Pixel Expierence 9.0 i unofficial AICP 14 także z Pie na G6 H870.

Edytowane przez srbastek
    Post przeniesiono, edytowano przywołanie użytkownika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi