Skocz do zawartości
dszymek

Dyskusja o romach, kernelach i modyfikacjach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam branda V11i z play,a. Czy jest sens wgrania czystego softa V11i EU ?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

a903f19e69ba7f8840984c153b96ca3a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    17 minut temu, Gizior89 napisał:

Witam, mam branda V11i z play,a. Czy jest sens wgrania czystego softa V11i EU ?

Raczej Nie poprawki bezpieczenstwa te same a  jak wyjdzie oreo to i tak dopiero bedzie widział soft z play

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie. Czy w G6 jest możliwość ściągania belki powiadomień poprzez gest wykonany na czytniku linii papilarnych tak jak ma to miejsce np. w Huawei? Ewentualnie czy jest jakaś aplikacja dzięki której można możemy dołożyć taka funkcjonalność?

Pozdrawiam !

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Who.Am.I Możesz dodać w "Domowych przyciskach dotykowych" przycisk, który ściąga górną belkę, lub skorzystać z alternatywnego launchera, który posiada gest ściągnięcia belki przez przesunięcie palcem w dół (np. popularny Nova).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawiam się nad custom romem. Nie jestem zadowolony z działania telefonu. Jaki jest najlepszy Rom na ten moment? Albo jakieś 3 do wyboru. Żeby miał jak najmniej bugów (w zasadzie chciałbym żeby wszystko działało) oraz żeby działał sprawnie aparat, w tym szeroki kąt. A tak by the way, jakie są aparaty w tych customach? Podejrzewam że nie stockowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, jestem ciekaw czy da się zmienić oryginalny ROM z LG G6 VS988 (sieć Verizon) na europejski H870. Ponieważ przeszkadza trochę język angielski w całym sysemie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, od 30 października siedzę na 7NCR w wersji 4.0.2. Jednak system sporo zwolnił na trybie zbalansowanym i jedyne wyjście to cały czas tryb wydajności. Jest coś nowego, szybszego być może jakaś hybryda tzn stock rom + kernel custom do polecania dla stabilnej, szybkiej pracy systemu i aplikacji? Najlepiej z rootem i z działającym magiskiem. Mam odblokowany BT. Z góry dzięki. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marek.m73

@marek789
    Ja od początku siedze na 7NCR 3.0 i system jest tak samo płynny jak na początku, żadnych problemów

7NCR 3.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie mocno zwolnił, dlatego szukam czegoś ciekawego a może nowszego. Ale ciężko cokolwiek znaleźć odkąd S3V3N porzucił projekt na G6 ? Aa szkoda :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi