Skocz do zawartości
dszymek

Wrażenia, wady oraz zalety

Rekomendowane odpowiedzi

Jest tylko jedna rzecz, która mi nie pasuje - przedni aparat. Jak na resztę podzespołów ten wydaje się być nad wyraz dużą oszczędnością że strony LG. Nie jest to dla mnie jakaś straszna wada, ale jak się z córką wygłupiam przy robieniu zdjęć to jednak chciało by się, żeby efekt był po prostu lepszy. Przesiadłem się z iPhone'a 6s Plus i bardzo chwalę sobie w G6 możliwość obsługi jedną ręką przy przekątnej ekranu 5,7" (w 90% przypadków). Głośnik jest średnio głośny, ale na potrzeby normalnego użytkowania telefonu w zupełności wystarcza. Ekran - bajka. Tylne aparaty podobnie. Za obecną cenę nie ma lepszego wyboru.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie zasięg znacząco polepszyl się po wgraniu systemu od Orange! W pracy na globalu nigdy nie doświadczyłem LTE+ teraz na sofcie Orange praktycznie cały czas LTE+.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmiana g4 na g6 moje odczucia. Nie wykorzystuje bajerów aparatów prędkości itd. nie mierzę baterii nie topie tel. lecz po zmianie niby dioda powiadomień  nie potrzebna  a jednak irda w sumie niepotrzebna nowszy system ok. wiadomo ale dźwięk nie do porównania  (oczywiście chodzi o głośność wodoszczelność dźwięk stłumiony na głośnym skrzeczący ) i najgorsze antena i zasięg tel. Pracuje w miejscu słabego zasięgu wszelkich sieci na g4 karta play ewentualny wybór sieci (niuanse mocy ) dało się bezstresowo użytkować. Przez to zapomniałem o problemach z zasięgiem ( kiedyś używałem g2 nie było rewelacji samsung s4 mini tragedia) kupiłem g6 no i tragedia jest zasięg biorę do ręki i nie da się rozmawiać kółko i szukanie sieci. Na zasięg nawet reklamowałem w lg serwis warszawa i wymienili płytę główną ( nowe plecki z naklejką imei dziwne bo g4 po wymiana płyty ten sam imei ) niestety to samo. Docelowo walczę o natywne wifi calling wgrałem rom orange bo play się nie daje karta nju i testuje na razie ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matuszp

Nie rozumiem dlaczego zrezygnowali ze smart stay

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    leider

@maremars a próbowałeś ręcznie zmienić w ustawieniach nadajnik na np ten z plusa?
    u mnie w miejscach gdzie jest słabe LTE z Play zawsze sobie przełączałem ręcznie i wszystko działało tak jak powinno (nie wspominając o lekko lepszym trzymaniu na baterii - bo LTE wyłączone)
    Ale teraz słyszałem że właśnie od tego roku ma ruszyć LTE z Orange w sieci Play - tzn że jeśli nie będzie łapać LTE z Play to złapie LTE z Orange. Ale ile w tym prawdy itp.. nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie już działa.
    Normalnie w Orange mam LTE ale trzeba pamiętać, że i tak jest lejek do 3Mbit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ leider Lte z orange w play działa natomiast ręczny wybór sieci lub walka z sieciami preferowanymi została przeze mnie  przerobiona. Są miejsca gdzie odległość od masztu jest podobna i wszystkie sieci mają zbliżoną  jakość ( połączenie ciągle zrywa), ręczny wybór działa do pierwszego zerwania połączenia a dalej to samo. W moim przypadku mam sieć WIFI i natywne WIFI Calling z orange i jest ok.

Edytowane przez balwanekbuli
    Nie potrzebne pogrubienie tekstu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Macie coś takiego, że po mniej więcej 2 tygodniach bezproblemowego oraz płynnego działania telefon tak zwalnia i się wiesza, że jedynym wyjściem jest jego restart albo optymalizacja w Smart Doctor ? Objawia się to zauważalnymi lagami i problemami z odblokowaniem ekranu. Nie wiem dlaczego tak jest, normalnie wolnego RAMU mam od 600 do 800 mb więc telefon powinien śmigać i nie mieć czkawek...Jestem rozczarowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Macie coś takiego, że po mniej więcej 2 tygodniach bezproblemowego oraz płynnego działania telefon tak zwalnia i się wiesza, że jedynym wyjściem jest jego restart albo optymalizacja w Smart Doctor ? Objawia się to zauważalnymi lagami i problemami z odblokowaniem ekranu. Nie wiem dlaczego tak jest, normalnie wolnego RAMU mam od 600 do 800 mb więc telefon powinien śmigać i nie mieć czkawek...Jestem rozczarowany.
    Nic takiego nigdy mnie nie spotkało, a telefon użytkuje już ponad pół roku bez żadnego hard resetu (tylko wgrywane aktualizacje).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    19 minut temu, waldemark70 napisał:

Nic takiego nigdy mnie nie spotkało, a telefon użytkuje już ponad pół roku bez żadnego hard resetu (tylko wgrywane aktualizacje).

ja mam od początku grudnia i już 3 razy musiałem. Nic specjalnego nie mam zainstalowanego takiego, aby to powodowało. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi