Skocz do zawartości
dszymek

Wrażenia, wady oraz zalety

Rekomendowane odpowiedzi

seband

U mnie było 120k, po restarcie telefonu wzrosło do 147830. Zastanawiający jest niski wynik MEM: 4774. ROM score mam 2074, dla porównania w Huawei P20 Lite jest MEM:9598 i ROM score7197.

AnTuTu  v7.0.7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłem jeszcze raz test, uruchomiłem ponownie telefon i miałem wynik 148k, czyli taki jaki w sumie chciałem. Zauważyłem ,że jak telefon jest bardziej nagrzany to wynik jest gorszy. No trochę dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Nie to nie jest dziwne bo jak CPU i GPU telefonu się nagrzewa to aby sięnie przegrzać albo nas poparzyć zegary są obniżane - czyli tzw. TROTHLING. I wyniki benchmarków i wydajność spada na rozgrzanym sprzęcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    7 minut temu, marcinb24 napisał:

Nie to nie jest dziwne bo jak CPU i GPU telefonu się nagrzewa to aby sięnie przegrzać albo nas poparzyć zegary są obniżane - czyli tzw. TROTHLING. I wyniki benchmarków i wydajność spada na rozgrzanym sprzęcie.

Racja, jak miałem HTC ONE M7 i go podkręciłem to antutu w temp pokojowej miał 38 tys. punktów, a jak go wrzuciłem do zamrażalki to wynik podskoczył do 48 tys. :D

W LG G6 po kupnie też miałem jakieś 148 tys. ciekawe jaki wynik będzie na oreo :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ohmproject na Oreo zaobserwowano ciut wyższą wydajność, ale cudów pewnie nie będzie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przed chwilą zrobiłem test AnTuTu ,ale telefon cały czas był przy wentylatorze temperatura 31 wynik ponad 164000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Papu.s

U mnie pod koniec lutego jak robiłem na dworze -10c to wynik 160k spoko ale w domu już 146-155k gorzej jest jak poużywam telefonu 1h 2h i odpale test u mnie było 123k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    popo601

Ja nie rozumiem całego tego jarania się cyferkami w testach syntetycznych, dla mnie telefon ma działać szybko bez zmuleń i czekania wieków aż się jakaś aplikacja uruchomi.

• Piwko! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mitusm

Co nam po AnTuTu skoro telefon nie chodzi cały czas tak szybko jak powinien. Dialer czy SMS uruchamiają się stanowczo za długo. Przesiadłem się z słabszego (teoretycznie) honora 8.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwne, z tym nie miałem problemów. Od dłuższego czasu korzystam z ExDialer i Textra (w pełnych wersjach) i umożliwiają zaznaczenie pozostawienia w pamięci jak by była taka potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi