Skocz do zawartości
dszymek

Wrażenia, wady oraz zalety

Rekomendowane odpowiedzi

radekj

Jeśli chodzi o baterię to też to zauważyłem, już myślałem że telefon/bateria do wymiany, leciała w oczach. Po zwykłym restarcie telefonu bateria trzyma rewelacyjnie, szczególnie w trybie standby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio mój tel został poddany nieplanowanemu crash-testowi. Zawsze trzymam go w etui ale tym razem postanowiłem go umyć, niestety wyślizgnął mi się z reki upadł z wysokości ok. 1,5 metra na kafelki w kuchni odbił się kilka razy i wpadł pod szafkę. Myślałem, że mam już po tel., bo widziałem jak kiedyś kuzynowi s6 spadła na kafelki z wysokości 1 m i z ekranu nie było co zbierać, a tu miła niespodzianka telefon ma tylko delikatnie obitą ramkę. Od zdarzenia minęły już 2 tyg. i wszystkie moduły działają jak trzeba.

ps. zdaje sobie sprawę, że miałem sporo szczęścia ale niewiele tel wytrzymało by taki "test".

i

• Piwko! 1
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też jestem zadowolony z wytrzymałości G6, aczkolwiek ostatnio pierwszy raz od zakupu wymieniałem kartę SIM i okazało się że tacka jest połamana i nie da się jej wyjąć. Próba wyciągnięcia skończyła się uszkodzeniem modułu SIM. Koszt naprawy w serwisie 170zł. Także jakby co to nie zaglądajcie tam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
marcinb24

A macie karty sd wlozone? Bo ja mam oba miejsca zajete i od ponad roku ani razu nie mialem problemu z tacka, moze jak tylko polowa jest zajety to obciazenie jednostronne przelamuja ja przy wysuwaniu?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

• haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
radekj

Mam kartę SD i sim od samego początku. Wszystko działa już 2 lata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam i SD i SIM. Być może po prostu przy którymś upadku pękła i tyle ;). A tego się nie zauważy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi