Skocz do zawartości
dszymek

Wrażenia, wady oraz zalety

Rekomendowane odpowiedzi

Szumy

Mam telefon od wczoraj i jestem jak na razie zachwycony. Mialem jednak juz 2 problemy. Pierwszy ze słuchawkami BT gdzie dźwięk trzeszczal przez jakis czas (restart tele pomógł ) i drugi gdy z pozycji smart bulletin chciałem wejsc w evernote. Cała zaklada SB zmieniła nagle orientacje na horyzontalna kiedy tele trzymałem normalnie . Prócz tego wszystko super. Aparat jest dobry, bateria w trybie samolotowym przez około 8/7h spadła o 1%. Nie ma co narzekać . Jedynie interfejs mógłby mieć więcej możliwości personalizacji (icon paczki itd )

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2 godziny temu, Szumy napisał:

Jedynie interfejs mógłby mieć więcej możliwości personalizacji (icon paczki itd )

Ludzie, przestańcie narzekać na brak możliwości personalizacji i motywów. Wystarczy trochę poszukać a znajdzie się tego trochę, np. tututu czy tu. Pozostaje jeszcze LG SmartWorld. Moim zdaniem motywy do UX 6.0 są zdecydowanie lepsze od tych do starego UX 4.0, w którym to praktycznie były podmieniane tylko ikonki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    radekj

@waldemark70 Dokładnie!

Android jako jedyny daje takie możliwości personalizacji. Chcesz inny odtwarzacz - masz. Klienta poczty, wiadomości, launcher - milion do wyboru. Można marudzić że G6 nie ma diody, ale kupując ten telefon raczej kupujący o tym wie. Możemy dyskutować co jest wygodniejsze, czy LG słusznie ją wyrzucił czy nie, ale nie narzekajmy na słabe możliwości personalizacji - jak dla mnie im mniej badziewia producent telefonu dostarcza tym lepiej, sam sobie wybiorę co potrzebuję.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kucharp

Własnie sprawdziłem i miło się zaskoczylem że telefon z orange nie ma simlocka.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam wersję h780ds hk. Przesiadlem się z op3 głównie ze względu na szerokokątny aparat. Generalnie jest ok, choć op3 jak dla mnie szybszy. To chyba te 6gb Ramu robią różnicę. Nie mogę się na razie przyzwyczaić do czytnika z tyłu. No nie jest dla mnie tak celny i szybki jak ten w op3. Reszta bardzo spoko. Ekran mniej cukierkowy, ale nie tęsknię za amoledem. W słońcu zdecydowanie lepiej, jaśniej. Daca jeszcze nie sprawdzałem. W tej cenie bomba 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    leider

@abbazabba
    Co do czytnika u mnie chodzi bajka, wystarczy musnąć palec by się w moment odblokował. Więc może być coś z Twoim telefonem, albo źle zeskanowałeś palucha.
    Nie dziwne że może być szybszy z 6GB RAMu bo jak raz odpalisz aplikacje to będzie w RAM siedziała, i później wracając do niej telefon bez zastanowienia od razu Ci ją pokazuje a nie ładuje od nowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@abbazabba

Możesz spróbować dodać ten sam palec jako dwa różne odciski - wtedy będzie rozpoznawać jeszcze szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja jestem trochę rozczarowny.

Wcześniej miałem Meizu m2 note - budżetowiec na mediateku w którym nigdy nie miałem problemy z GPS, miałem diodę powiadomień, miałem root'a w ustawieniach telefonu na zasadzie on/off, miałem wbudowane i działające świetnie nagrywanie rozmów. Wiedziałem o tych brakach w LG przed jego zakupem, ale sądziłem, ze reszta zalet przyćmi wady - ni uja. Nie za taką różnicę w cenie.

Co na plus - lepszy aparat, szybszy (ale różnicę widać dopiero przy mocnym wykorzystaniu telefonu i nie wiem czy różnicy nie robi więcej ramu a nie szybszy proc), czynik linii papilarnych, cały czas wyświetlana godzina na ekranie, bateria (ale w meizu było 3000mAh i też na początku trzymała spokojnie 2-3dni).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może masz jakis wybrakowany model bo u mnie gps dziala idealnie

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nieprecyzyjnie się wyraziłem - mediateki podobno słyną z tego, że GPS działa tak sobie - u mnie działał ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi