Skocz do zawartości
dszymek

Wrażenia, wady oraz zalety

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj jestem posiadaczem G6 w wersji Black... nie wiem czego się spodziewałem ale na razie brak efektu WOOW. Przesiadłem się z bardzo udanego przedstawiciela półki średniej (Moto X Play) i czuje jakiś niedosyt. Mam wrażenie, że telefon jest "kruchy", boję się z niego korzystać bez pokrowca i dodatkowego szkła. Jeśli chodzi natomiast o szybkość działania to tutaj jest duży progres w stosunku do Snapa 615 z 2GB Ramu. I na razie tyle... może to kwestia czasu i przyzwyczajenia ale na razie nie odkryłem tutaj jakiś szczególnie istotnych "wodotrysków". Motam się jeszcze z przenoszeniem wszystkich apek i kont z poprzedniego telefonu więc do pełni funkcjonalności trochę mi brakuje :) Na szczęście nie zapłaciłem jakoś specjalnie dużo za niego, bo udało mi się skorzystać z promocji "halloween" i dostać go za 1899 w x-komie. Dam znać jak zmieniły się moje odczucia po 2 tygodniach zabawy i korzystania z nowej słuchawki ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem czarnego nowego G6 za 1200zł z przedłużenia umowy w Play'u od znajomego ;)

Przesiadka z Galaxy S6 (przed nim miałem LG G3)
    Wszystko pięknie fajnie super podoba mi się tylko ten aparat... S6 zjada G6 pod względem szczegółowości zdjęć, ilość szumów na fotach w G6 mnie przeraża... śmiem twierdzić, że nawet LG G3 robiło troche lepsze zdjęcia...
    Mam nadzieje, że jakimś cudem przy aktualizacji do Androida 8 coś się poprawi w tej kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

S6 zjada G6?

Raczej powiedziałbym że s7 ma trochę lepszy aparat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dudson

Stockowa apka bardzo ingeruje w zdjecia.
    Pobierz google camera hdr+ z xda, na niek zdjecia wychodza mniej zaszumione.

Nie wiem jak z s6 ale jak porownuje g6 vs s7 to jesli chodzi o szczegolowosc w dobrym oswietleniu to jest porownywalna

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dudson

podrzuć link proszę ;) potestuję

Edytowane przez leider
    Nie cytujemy posta poprzedzającego w całości. Używamy @ przy nicku lub piszemy @up

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pobawiłem się obiema apkami stockową i tą od google'a i szczerze mówiąc nie widzę różnicy ;) aczkolwiek dzis porobiłem więcej zdjęć i aparat nie jest taki najgorszy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meagol

Od tygodnia jestem posiadaczem G6 i stwierdzam że telefon jest solidnym urządzeniem, ale cena ponad 3000 tysiące na początku przesadzona moim zdaniem obecna cena na poziomie 1600 zł jest adekwatna do klasy urządzenia co nie zmienia faktu że to bardzo udany smartfon i można się w nim zakochać.Ja osobiście jestem wielkim fanem telefonów od LG za sprawą między innymi nakładki systemowej jak to ktoś w recenzji powiedział " piękno tkwi w prostocie" telefon jeśli chodzi o wygląd wymiata, aparat jak dla mnie super a wisienką na torcie jest wyświetlacz z tymi proporcjami i parametrami obrazu genialny.Jeśli ktoś potrzebuje solidnego telefonu do pracy z multimediami i wydajnego urządzenia to polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rakers

@up mnie irytuje ciemny ekran na dworze jak każdy LG. Dopóki LG nie zrobi ekranu i porównywalnych do Samsung parametrach nie wrócę już do LG. Cena obecnie jest akceptowalna za g6.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meagol

@rakers
    Na dworze w pełnym słońcu trzeba ustawić nie na 100% tylko w automacie wtedy podbija jasność jeszcze bardziej ,ja osobiście jeszcze tego nie sprawdziłem ale w każdej recenzji którą oglądałem podkreślają że nie ma problemu z czytelnością w jasnym słońcu

Edytowane przez leider
    Nie cytujemy posta poprzedzającego w całości. Używamy @ przy nicku lub piszemy @up

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi