Skocz do zawartości
dszymek

Wrażenia, wady oraz zalety

Rekomendowane odpowiedzi

sqbii

czytelność jest bardzo dobra, porównując z3c czy honorem 7 (no chyba że ma się ustawioną oszczędność energii).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dudson

Potwierdzam, jest to jeden z najjasniejszych ipsow jakie widzialem. Do tego swietny kontrast

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet

@up Ips nie mają idealnej czerni, każdy o tym wie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    [mention=357886]sebastian.stasiak.520[/mention]

...i brak czerni
    Mi to akurat nie przeszkadza. Ekran bardzo mi sie podoba w tym tel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet

@meagol rozumiem. W G5 też tak mam ale jego podbicie jest ok ale do Samsunga i tak traci na kontraście i czytelności. Miałem w lipcu (testy IKO g6 dwa tygodnie) ale nie pamiętam czytelności na słońcu. Nie miałem wtedy S7. Moja żona bardzo chce g6. Hamuje ją skutecznie info o aparacie. Robi około 1000 zdjęć G5 miesięcznie. Wezmę chyba w x-kom G6 na parę dni i jak się okaże ok to zostawimy. Ale mam obawę przed tym aparatem, czy nie przegra z G5.

Edytowane przez rakers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

myślę, że moje zdanie będzie znaczące w kwestii ekranu gdyż sam się przesiadłem na G6 z Galaxy S6 i tam ekran to był majstersztyk, kolory czernie, tylko biel średnia.
    W LG G6 początkowo nastawiałem się, że ekran nie będzie taki wow... a jednak nie czuje ogromnej różnicy, wręcz jakoś tego nie zauważam.
    Ogólnie to ekran jest bardzo dobry :D

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dudson
    [mention=141755]meagol[/mention] rozumiem. W G5 też tak mam ale jego podbicie jest ok ale do Samsunga i tak traci na kontraście i czytelności. Miałem w lipcu (testy IKO g6 dwa tygodnie) ale nie pamiętam czytelności na słońcu. Nie miałem wtedy S7. Moja żona bardzo chce g6. Hamuje ją skutecznie info o aparacie. Robi około 1000 zdjęć G5 miesięcznie. Wezmę chyba w x-kom G6 na parę dni i jak się okaże ok to zostawimy. Ale mam obawę przed tym aparatem, czy nie przegra z G5.
    Aparat przegra z g5, zarowno przedni jak tylny. Jedynie szeroki kat sie broni.

Co do ekranu to jak poloze obok siebie G6 i S7 na max jasnosci to wyglada to podobnie. S7 bedzie czytelniejszy na sloncu ze wzgledu na charakterystyke amoleda.
    W s7 czern jest czarna, natomiast w G6 biel jest biala. Jednak wiecej materialow jest raczej utrzymane w jasnych kolorach, dlatego ja bardziej stawiam na ekran w G6.
    S7 wyglada troche jak G6 z wlaczonym trybem czytania.
    Tak czy inaczej oba maja mozliwosc kalibracji kolorow wiec kazdy moze sobie to skorygowac wedle uznania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    leider
    Notatka od Moderatora:
    wykrzyk.png To nie wątek by porównywać inne telefony, co w którym jest lepsze. Tutaj opisujemy ogólne wrażenia, wady i zalety konkretnego modelu.
    Jeśli chcecie porównywać dany smartfon z innym zapraszam tu: http://forum.android.com.pl/forum/283-porównania-telefonów/

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi