Skocz do zawartości
dszymek

Gdzie kupić najkorzystniej?

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie jaką fakturę się dostaje z bestcena? 23% czy 0? Lg respektuje gwarancję? Mogę się teraz jakoś upewnić ze gwarancję będę miał ważną i np za rok nie będzie problemu z serwisem? Można jakoś zarejestrować produkt? Czy napisać maila do lg? Cena u nich jest atrakcyjna i są na allegro, czekam na raty 0% i bym zamówił tylko o tą gwarancję się martwię. Dystrybucja niemiecka lub jakaś włoska, hiszpańska oznacza jakiś brand? Są śmieci od operatora? Na aktualizacjach mi nie zależy bo i tak będę sam aktualizował lgup.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kepa416

Vds czy ich nie mają żadnych śmieci operatora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co sądzicie o tym ? http://allegro.pl/lg-g6-h870-4-32gb-mix-fvat23-i6900207797.html

faktura 23% a dystrybucja EU, czy z gwarancją będzie wszystko ok?

P.S kilka osób kupowało z bestcena, jaką tam fakturę się dostaje 23%?

edit. Pisałem do LG w sprawie gwarancji z dystrybucji innej niż POL

dostałem taką odp " Uprzejmie informujemy, iż naprawa urządzenia z dystrybucji z innego kraju Unii Europejskiej może zostać zrealizowana grzecznościowo na podstawie dowodu zakupu. Nie obowiązują urządzenia warunki gwarancji LG Electronics Polska. Jeżeli serwis nie będzie mógł wykonać naprawy (np. ze względu na brak części) to otrzyma Pan pismo z informacją o przyczynach usterki, na podstawie którego może Pan składać reklamację u sprzedawcy. "

czyli mogą naprawić a nie muszą...?

Edytowane przez mariush19

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dix241

Ja tam zamowilem z global i czekam na przesylke ,chcialem koniecznie dalej miec dual sim :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ShoRtie

Zamówiłeś z Eglobal central Polska ? Fajne ceny tam mają na V20 i G6 ale pewnie w Polsce nie bedzie gwarancji w serwisie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dix241

Mi tam zalezy najbardziej na dual sim wiec nie mialem wyboru i kupilem zza granica.

Gwarancje mam za granica ale zastanawiam sie nad zakupieniem ubezpieczenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
leider

@mariush19 Sam wyciągnąłeś wniosek z tego co przeczytałeś :)
uznają gwarancje GRZECZNOŚCIOWO, czyli jak stwierdzą nagle że im się nie chce - mają do tego prawo ;)
Dlatego takową gwarancję należy od razu załatwiać przez sprzedającego aniżeli bezpośrednio u LG.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mogę jakoś zaraz po zakupie zarejestrować produkt? Nic to nie pomoże co do gwarancji? Lub upewnienia sie ze jednak mam je 2 lata gwarancji lg? Byłem nastawiony na zakup w bestcena a teraz mam wątpliwości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rewqwer

Czekaj na promocję na Amazonie, ja mam od nich, telefon przychodzi z Wrocławia, dystrybucja niemiecka. Nie ma chyba lepszej gwarancji niż z Amazon.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi