Skocz do zawartości
dszymek

Gdzie kupić najkorzystniej?

Rekomendowane odpowiedzi

@Chester112 Nie ma problemu ;) Promocja trwa do 02.09.2018 albo do wyczerpania zapasów. G6-tek sprzedało się już 61 sztuk, więc można się spodziewać, że się wcześniej wyprzedadzą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Paweł Krok a jakie inne sklepy też są legitne? Niestety będę miał środki dopiero po promocji ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Chester112 W innych legitnych sklepach (komputronik, karen, redcoon, morele itp.) cena startuje od 1498 zł. Także tego ? Choć wolałbym dopłacić i sam osobiście raczej nic w bestcenie bym nie kupił. Wystawiają dziwne, zagraniczne dowody zakupu, czasem też polską FV23%, w dodatku mają smartfony z różnych zagranicznych dystrybucji, a takie LG w Polsce może naprawić, ale nie musi (wszystko zależy od serwisanta).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Chester112

W moje ręce trafił LG G6 z BESTCENA z dystrybucji niemieckiej z tzw. "z tym dziwnym rachunkiem" jak to go opisujecie.
    Jakoś tak z tydzień temu G6 pojechała do Europejskiego Centrum Serwisowego LG czyli w Mławie (ten zły serwis i srogi niemający wyrozumiałości dla swoich klientów) z tymi dokumentami od BESTCENA i nie było najmniejszych problemów na uznaniem gwarancji.

Reklamowałem błahy problem, a sami z siebie wymienili cały tylny panel wraz ze szkiełkiem aparatu (były porządnie porysowane a tego nie reklamowałem), przedni aparat foto i coś tam jeszcze.

Czyli jak widzisz BESTCENA jest już dobrze znana serwisom LG, a jakby był problem z uznaniem gwarancji BESTCENA wysyła do Ciebie swojego kuriera i oni dalej załawiają z serwisem (moją wszelkie dokumenty, oryginalne faktury nabycia itp).

"Sprzedawane przez nas urządzenia pochodzą z dystrybucji europejskiej. W praktyce, dla Ciebie oznacza to korzystniejszą cenę. Sprzęt ma taką samą funkcjonalność jak w przypadku dystrybucji polskiej. Niektórzy obawiają się, że w konsekwencji nie będą mogli skorzystać z autoryzowanego serwisu producenta. Jednak nawet jeśli z powodu nieznajomości przepisów przez krajowy podmiot zajmujący się tą usługą dojdzie do przypadku odmowy wykonania naprawy z tytułu gwarancji, to sklep BestCena.pl oferuje swoją pomoc w egzekwowaniu praw klienta."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Paweł Pawlikowski wolałem dmuchać na zimne i kupiłem z linku wyżej (promocja x-koma), dzięki za pomoc! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Korjaw

Ja kupiłem w x-komie, dystrybucja POC (mieli też niemieckie), z wersją rozmiaru ogniskowej 2.01mm

Edytowane przez Korjaw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój egzemplarz także zakupiłem w x-komie - dystrybucja POC, model koreański, od razu z Oreo :) Polecam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem w morelach - tel. z polskiej dystrybucji z polską instrukcją i kartą gwarancyjną za 1370 zł (zainstalowane OREO musiałem natomiast aktualizować do LG thinQ)

Edytowane przez Ozymandias

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gepur

@Chester112  Możesz powiedzieć jak twój telefon był zapakowany? Czy pudełko było ofoliowane? Natomiast sam telefon, po otworzeniu pudełka, odłożenia ściereczki, zobaczyłeś w folii (jak tak, to na przodzie/tyle, będę wdzięczna za opis). Wczoraj kupiłam swojego G6 i sam sprzedawca z x-kom był zdziwiony, że nie mam folii na ekranie, tylko taką sztywną folię owijającą telefon, czego nawet nie dałoby się używać jako folii zabezpieczającej, zdjęłam i czekam na przesyłkę ze szkłem i etui.

Edytowane przez Gepur

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    King

@Gepur Temat sposobu pakowania był kilkadziesiąt raz opisywany ;) (chyba w wątku z pytaniami nowych użytkowników, ale z TT źle się szuka)

Takie pakowanie u LG jest w normie (fabrycznie zaplombowane pudełka)

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi