Skocz do zawartości
dszymek

Gdzie kupić najkorzystniej?

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tej aukcji ?

https://allegro.pl/nowy-lg-g6-h870-black-czarny-pl-dyst-fvat23-i7613415164.html

Szukam jak najtańszej oferty dystrybucji pl z ratami 0%. Są gdzieś jakieś korzystniejsze/pewniejsze oferty ?

Wiem że jest z bestceny za 1220zł ale na gwarancję nie ma co liczyć zapewne...

Edytowane przez vladomaster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica

@vladomaster  Wygląda ok ta aukcja. Dają normalny dowód zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś jest nadal zainteresowany kupnem g6 to polecam sklepy - czarna wersja jest za 1200 zł i w media ekspert i media markt - pewnie nie we wszystkich ale np. tych na terenie Katowic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    King

Obecnie czarny za 1099 w Komputronik z darmowym kontem VIP

Wysłane z mojego Pixel 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LoTech

Mam pytanie do Forumowiczów, którzy zakupili LG G6 z Komputronika - czy otrzymaliście produkt zgodny z zamówieniem? Mi przysłano egzemplarz o innym numerze EAN niż w opisie aukcji, na dodatek na opakowaniu jest oznaczenie P4P, czyli jakby telefon był brandowany. Po uruchomieniu oprogramowanie od razu było w wersji LG G6 Thinq i opisane jest jako Android 8.0, a nie jak w opisie aukcji Android 7.0. Jestem niedoświadczonym użytkownikiem, czy powinienem się niepokoić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    King

Było już w wątku, że i Komputronik i np. X-Kom, mają od abcdata o oznaczeniu p4p (dedykowane dla Play). Ja miałem POC a też kupowałem w Komputronik.

Co do androida to nowsze serie (datę produkcji w necie po IMEI można sprawdzić) miały fabrycznie oreo.

Czy to powód by oddać chyba sam musisz zdecydować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pivix
    Było już w wątku, że i Komputronik i np. X-Kom, mają od abcdata o oznaczeniu p4p (dedykowane dla Play). Ja miałem POC a też kupowałem w Komputronik.

Co do androida to nowsze serie (datę produkcji w necie po IMEI można sprawdzić) miały fabrycznie oreo.

Czy to powód by oddać chyba sam musisz zdecydować.

A to co tel jest z jakiegos powodu gorszy? Sam zakupilem z promocji w komputronika, jedyne co z czego sie uczieszylem to to ze zostal on wyprodukowany w korei :D znamion brandingu zadnych w telefonie nie widzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LoTech

Obawiam się kłopotów z aktualizacją oprogramowania i późniejszym funkcjonowaniem urządzenia. Obecnie OTA pokazuje, że oprogramowanie jest aktualne, pomimo że mam zainstalowaną wersję v20c. LG Bridge mówi, że może zaktualizować oprogramowanie do v20h, ale nie chciałbym żeby napakowało mi jakichś Play'owych aplikacji (nie wiem jak sprawdzić, jaką wersję oprogramowania zainstaluje LG Bridge).

Nie podoba mi się że Komputronik przesyła inny produkt w stosunku do tego który deklaruje że sprzedaje. Uważam to za nieuczciwe nie tylko względem klienta, ale również innych sklepów które nie stosują takich zagrywek. Kupując w renomowanej firmie nie spodziewałem się komplikacji. Żeby połapać się co jest nie tak straciłem już masę czasu, za który raczej nikt mi nie zapłaci. Przeliczając ile środków musiałem zainwestować, nie powiem żeby był to korzystny zakup.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jalboss
    17 godzin temu, LoTech napisał:

Kupując w renomowanej firmie nie spodziewałem się komplikacji. 

W chwili obecnej nie ma już "renomowanych" firm. Każda patrzy na zysk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć czy mogę śmiało kupować z tej aukcji ? Niby sklep autoryzowany lg, ale nigdy nie wiadomo. Czy 1200-1300 to realna cena zakupu ? 

https://allegro.pl/oferta/smartfon-lg-g6-czarny-5-7-lte-4-32gb-13mpix-7307516798

A tutaj dwie oferty z x-kom. Różnią się ceną o 200 zł. A co ciekawe na ich stronie g6 jest za 1350. Co o tym myślicie ? 

https://allegro.pl/oferta/hit-lg-g6-h870-gwarancja-2-lata-fv-23-pl-6895302960

https://allegro.pl/oferta/smartfon-lg-g6-h870-lte-4-32gb-nfc-ip68-3300-mah-7592929492

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi