Skocz do zawartości
dszymek

Gdzie kupić najkorzystniej?

Rekomendowane odpowiedzi

LoTech

Pierwszy link czyli https://allegro.pl/oferta/smartfon-lg-g6-czarny-5-7-lte-4-32gb-13mpix-7307516798 to aukcja powiązana z Komputronikiem - takie dane można znaleźć rozwijając menu "O sprzedającym". Kupiłem w tym sklepie LG G6 i na ten moment nie mogę polecić. Oprócz informacji o których pisałem kilka postów wyżej, na ten moment mogę dodać, że na moim egzemplarzu nie działa aktualizacja przez LG Bridge. Sumując, nie działa żadna oficjalna metoda aktualizacji. Rozważam zwrot sprzętu.

Co do pozostałych aukcji nie posiadam żadnych informacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    walik
    Pierwszy link czyli

Aktualizacje lg bridge muszą działać jeżeli nie reklamujesz telefon u producenta.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy jest ktoś w stanie polecić jakiś sklep/aukcje gdzie można kupić na 100% telefon dystrybucji polskiej niebrandowanej ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2 godziny temu, sylwek11 napisał:

Witam,

Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć czy mogę śmiało kupować z tej aukcji ? Niby sklep autoryzowany lg, ale nigdy nie wiadomo. Czy 1200-1300 to realna cena zakupu ? 

https://allegro.pl/oferta/smartfon-lg-g6-czarny-5-7-lte-4-32gb-13mpix-7307516798

A tutaj dwie oferty z x-kom. Różnią się ceną o 200 zł. A co ciekawe na ich stronie g6 jest za 1350. Co o tym myślicie ? 

https://allegro.pl/oferta/hit-lg-g6-h870-gwarancja-2-lata-fv-23-pl-6895302960

https://allegro.pl/oferta/smartfon-lg-g6-h870-lte-4-32gb-nfc-ip68-3300-mah-7592929492

Ja we wrześniu kupowałem swój telefon od tego sprzedawcy z allegro (pierwszy twój link) i nie mam póki co z nim żadnych problemów. Błyskawiczna wysyłka, telefon również chodzi bez zarzutu, więc ze swojej strony mogę polecić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4 godziny temu, sylwek11 napisał:

@_BuLdOg_

A z jakiej jest dystrybucji ?

PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja posiadam telefon z Orange, bez brandu na raty. Byla okazja to wziolem. Byłem pewny nr. Imei. ,bo podczas zakupu podali mi numer Imei i numer seryjny na meila. Aktualizacje są, tylko jak LG wypusci.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem koreańską niebrandowaną wersję z polskiej dystrybucji (ale wiem że niektórzy mieli mniej szczęścia ;)) - teraz opłaca się kupić telefon w normalnym sklepie z elektroniką w MM, MEks czy w Auchan widziałem te tel. za 1200 zł (dużo taniej na internecie nie kupisz). W sklepie możesz zawsze spytać i "pomacać" więc zakup pewniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z okazji walentynek G6 w x-kom jest za 1200 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odpowiedzi :) Poszukam coś po sklepach stacjonarnych może. Zawsze to można poznać po pudełku jaka to dystrybucja a nie czekać jak na kota w worku. Z tego co wiem to w x-komie nie ma szans na dystrybucje PL.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi