Skocz do zawartości
dszymek

Gdzie kupić najkorzystniej?

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo że większy to polecam jednak v30 która tanieje w zastraszającym tempie. Przesiadlem się ostatnio z g6 i vka jest lepsza pod każdym względem. Szybsza, lepszy wyświetlacz, audio genialne jak na telefon, lepsze zdjęcia, bateria też na duży plus. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

fakt, że V30 jest ładniejszy i w dobrej cenie: https://allegro.pl/oferta/lg-v30-64gb-niebieski-7783014144?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Acategory&bi_c=YTg2ODBjODgtNDBlMy00N2NjLTgwYjMtMjc4NWJmMWVhNTk0AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=6821240a-0cd5-43ba-8c84-a59b9e54a39b

ale w związku z tym mam jeszcze pytanie. w opisie tego telefonu jest info że posiada QHD+ OCTA. Nigdzie nie mogę znaleźć co to jest i czy jest w kazdym V30 czy w jakimś wyższym modelu V30 (jeśli takie są). Możecie mi podpowiedzieć o co chodzi?

Edytowane przez Krzysztof Gladkowski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Krzysztof Gladkowski z tym octa to chyba chodzi o to że V30 ma 8 rdzeniowy procesor. Ale tak, V30 bez dyskusji zamiast G6, sam zrobiłem okropny błąd kupując G6 w momencie gdzie V30 zaczęło tanieć. I z tą bestceną to zalecam ostrożność, nie wiem czy tam w ogóle jest gwarancja, bo to że telefon z dystrybucji niemieckiej czy innej to normalne tam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2 godziny temu, Domix19 napisał:

@Krzysztof Gladkowski z tym octa to chyba chodzi o to że V30 ma 8 rdzeniowy procesor. Ale tak, V30 bez dyskusji zamiast G6, sam zrobiłem okropny błąd kupując G6 w momencie gdzie V30 zaczęło tanieć. I z tą bestceną to zalecam ostrożność, nie wiem czy tam w ogóle jest gwarancja, bo to że telefon z dystrybucji niemieckiej czy innej to normalne tam :D

Wiesz co, cholera nie zwróciłem uwagi. Ale jak spojrzałem na info z allegro na @ to jednym z załączników był taki plik. Możesz rzucić okiem czy to wystarczy? Nie chcę kupować tak (dla mnie) drogiego telefonu jeśli mógłbym mieć  ewentualny problem z gwarancją. A to źle, że z niemieckiej czy innej dystrybucji? Zawsze mogę go oddać jak temat podejrzany... Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Domix19 - będę mega wdzięczny za pomoc

Warunki reklamacji.pdf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi