Skocz do zawartości
dszymek

Gdzie kupić najkorzystniej?

Rekomendowane odpowiedzi

@up
Mógłbyś podrzucić linka do aukcji? Byłbym wdzięczny bo chcę zamówić telefon a szukam najkorzystniejszej oferty :)

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez dszymek
Nie cytujemy poprzedzajacego postu. Wystarczy @up lub przycisk "@ wspomnij"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
potrek

@up 
http://allegro.pl/lg-g6-black-nowy-z-gwarancja-i6872097173.html?snapshot=MjAxNy0wNi0zMFQxMzoxMDo1Ni43MzNaO2J1eWVyO2VmMDg4YWNlYzkwNGZhZDNhYjI3MGVjOTIwODZhMmRhNWM1MDMyMDQ5ZDFkNjA3ZmY4ZDM0NmFhZmJjZDVmNjQ%3D
Mieli tylko jedna sztukę. Ale napisz do nich.

Edytowane przez Daniel.
Nie cytujemy poprzedzającego postu w całości wystarczy @up bądź opcja @wspomnij

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupilem na allegro za 2k jak przyjdzie dam znac czy wszystko ok

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@julekjulek Kupiłeś może swoją G6 w wersji DualSim z tego eglobalcentral?

Jeśli tak to korzystasz z dwóch kart? Jak to się sprawuje, bardziej zjada baterię? Akurat na Dualu mi zależy a wszystkie nasz PL oferty to SingleSIM. Przy obecnych cenach G6 to bardzo korzystny zakup.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@MarlonRandom

Tak kupiłem wersję z dual sim.

Niestety korzystam tylko z jednej karty, to nie powiem jak się sprawuje z dwoma.

Co do zjadania baterii, to moim zdaniem nie ma na co narzekać.

Pozdrawiam,

julek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@julekjulek

Gdyby ten G6 był u nich chociaż na rynek europejski to byłaby szansa na jakąkolwiek gwarancję czy serwis. A tak pytałem i nie serwisują w LG urządzeń z rynków azjatyckich. Niechby nawet kosztował te ponad 2k PLN bo same parametry ma takie jakie bym chciał widzieć w nowym smartfonie.

Znalazłem polski sklep, który sprowadza co prawda urządzenia, głównie DualSim, z Azji ale do tego wystawia FV23% i daje 12 miesięcy gwarancji producenta. No i wiadomo zakup konsumencki od polskiej firmy to 24 miesiące rękojmi za wady. Także za 2289zł chyba jednak wolę lekko przepłacić i mieć relatywny spokój.

Edytowane przez MarlonRandom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, MarlonRandom napisał:

Także za 2289zł chyba jednak wolę lekko przepłacić

2289 - 1680 (aktualna cena na eglobalcentral.pl) = 609 zł

Myślę, że taka kwota to trochę więcej niż lekko ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@julekjulek

Zgadza się. To różnica, którą czuć w portfelu. Natomiast ja znam moje szczęście. I wolałbym coś bardziej pewnego niż firmę, która ma w Warunkach coś takiego:

Spoiler

11.3 Wszystkie informacje na temat produktów na witrynie internetowej służą jedynie celom informacyjnym. Radzimy nie polegać ściśle na informacjach wyświetlanych na naszej witrynie internetowej.

;-)

Jeszcze to przemyśle aczkolwiek bardziej leży mi zakup przez allegro, może trafię raty 0% czy coś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, MarlonRandom napisał:

Radzimy nie polegać ściśle na informacjach wyświetlanych na naszej witrynie internetowej.

Hehehe, dobre :) Tego nie wyłapałem na ich stronie.

Robiąc zakup na ich stronie nie byłem pewny czy zamówiony sprzęt dotrze do mnie (siedziba eglobalcentral jest w Honk Kongu).

Płatność robiłem przez paypal żeby w razie kłopotów odzyskać pieniądze.

Jednak, pomimo obaw, telefon dotarł dokładnie po 8 dniach od złożenia zamówienia.

Paczka porządnie zapakowana z dołożoną dodatkowo przejściówką wtyczki sieciowej.

Pozdrawiam,

julek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi