Skocz do zawartości
dszymek

Gdzie kupić najkorzystniej?

Rekomendowane odpowiedzi

LG G6 zakupione na rynkach azjatyckich   nie maja polskiej gwarancji  i w serwisach sa naprawiane odplatnie  czy wtedy wyjdzie taniej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@jan-1949 Wczoraj pytałem na oficjalnym Facebooku LG. I napisali, że 

"Modele z Azji nie posiadają naszej gwarancji. Serwis nie naprawia ich też płatnie"

@julekjulek Dlatego też jeśli już to kupię tą wersję ale od firmy, która wystawia FVAT żebym miał pewność iż sprzęt jest nowy i mam 24 miesiące rękojmi. Ja sklep eGlobalCentral jednak sobie odpuszczam. Tobie życzę bezproblemowego użytkowania G6-stki żebyś nie musiał sprawdzać jak wygląda u nich obsługa serwisowa :cfa:

Edytowane przez MarlonRandom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kepa416

A czy bestcena to normalny sklep? To nie są chinole czy telefonu od operatora? Bo jak na razie dla mnie najlepsza oferta to ciągle Sferis bo tam jest telefon bez brandu/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sferis a jak myślicie na morele też można polegać?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Morele to również pewniak!

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak z tą bestcena.
Ale w sferisie i na morele nie ka teraz G6 w dobrej cenie :(
Zamowilbym na bestcenie gdybym mial pewność że telefon z polskiej dystrybucji, nowy i żeby gwarancja była uznawana

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co rozumiecie przez dobrą cenę, bo wydaję mi się że te 2300/2400 zł nie jest aż tak przesadzone. W stosunku do pierwszych 3300 czy obecnych w dużych marketach 2900 ;)

Co powiecie o tym http://allegro.pl/smartfon-lg-g6-h870-4-32gb-lte-5-7-ips-sluchawki-i6882325154.html?fromVariant=6831964328

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Qard84
A czy bestcena to normalny sklep? To nie są chinole czy telefonu od operatora? Bo jak na razie dla mnie najlepsza oferta to ciągle Sferis bo tam jest telefon bez brandu/ 

Ja swoj zakupilem wlasnie w bestcena. Oryginalnie zapakowany plomba oryginalna nie przecieta. Polecam. Nie wiem jak oni to robia ale jest teraz za 1905 zl. Telefony pochodza (tak jest napisane na stronie) z EU/PL

Ja swoj tydzien temu zakupilem za 2060zl ehh

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Sferisie jest za 2299

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi