Skocz do zawartości
dszymek

Bateria - dyskusja, statystyki...

Rekomendowane odpowiedzi

Na wifi telefon trzyma długo na baterii ale przy danych komórkowych  zjada ją prawie 2 razy szybciej (przynajmniej tak jest u mnie). Synchronizacje, ruchome tapety, facebooki i inne bzdety tez potrafią zajechać baterię. Widzę, że niektórzy z Was maja włączone NFC (mam nadzieję, że nie przez cały czas). Mam też taką radę aby nie używać telefonu kiedy się ładuje - bateria traci wtedy żywotność (sprawdzone na sobie - niestety) a kiedy nie używacie AOD korzystać z trybu oszczędzania energii.

ps. wiem, że powyższe to oczywistości ale...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dares

NFC nie bierze dużo baterii. Miałem okres że włączałem je za każdym razem jak chciałem płacić kartą. Teraz mam cały czas włączone i nie widzę różnicy w trzymaniu baterii. Można mieć wszystko wyłączone.... i ekran na minimalnej jasności... neta też wyłączać. Każdy powinien dostosować dostępne opcje pod siebie. I jeśli ktoś jest komórko maniakiem to niech się nie dziwi że musi ładować telefon w ciągu dnia kilka razy. Tak jak była era komputerów że się siedziało na kompie cały dzień tak i teraz młodzież na telefonach siedzi cały dzień(w sumie nie tylko młodzież).

Edytowane przez Dares

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi