Skocz do zawartości
dszymek

Bateria - dyskusja, statystyki...

Rekomendowane odpowiedzi

Oliwer

mam pytanko do szanownych kolegów, w jakim czasie powinna naładować się bateria w G6 bo mam ładowarkę fast a ładuje baterie 6 godzin?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Oliwer
Około 90-100 min. na oryginalnej ładowarce.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oliwer

to mi 6 godzin ładuje na orginalnej ładowarce?masakra jakaś może trzeba coś zmienić w ustawieniach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Oliwer
Nie trzeba nic zmieniać w ustawieniach. Powinieneś mieć napis "Szybkie ładowanie" na Ekranie blokady, a także, w najnowszym sofcie, czas do zakończenia ładowania.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie. Czy telefon daje Wam jakiś sygnał dźwiękowy jak naładuje się do 100%?

W G4 było piknięcie, a w G6 cisza. Muszę sprawdzać na telefonie czy już się naładował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Rafcio082 Nie nie daje.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
irodal

Ile wytrzymuje Wam bateria na nawigacji googlemaps?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kepa416

Ja zawyżyłem u Siebie pewną rzecz. Obecnie używam sieci Virgin i wcześniej sieci play. Czyli wszystkie te które mają "pożyczany" sygnał. Zrobiłem test jeden tydzień pracowałem na sieci wybranej sztywno tj. akurat Plus, daje to pełny zasięg ale tylko w 3G bez LTE. po 8 h pracy, drodze do pracy tutaj muzyka jakieś FB instagram Taptalk, potem powrót podobnie, zostawało mi min 70% baterii. Druga opcja automatyczny wybór sieci użytkowanie podobne i raz miałem 33% a średnio koło 40%. Czy to wpływ LTE czy samego przełączania się sieci? Kusi mnie przejść z numerem do Plusa albo innego operatora ze swoimi nadajnikami i sprawdzić  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lysolus

@kepa416 LTE - jako że korzysta z większych częstotliwości to na pewno pożera więcej baterii niż 3G, ale moim zdaniem w Twoim przypadku baterię najbardziej pożera przełączanie się po sieciach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kepa416

W tym rzecz często widzę słaby zasięg na telefonie. Wcześniej na poprzednim miałem jeszcze taki pasek z jakością zasięgu u tam było zwykle żółto i czerwono zamiast zielono.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi