Skocz do zawartości
dszymek

Bateria - dyskusja, statystyki...

Rekomendowane odpowiedzi

@VikingsAreComing u mnie telefon ładnie śpi obecnie, nie używam w ogóle Always On Display, może to też zasługa tego. Szpiega wyłączyłem, po co ma "mielić" w tle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kepa416

Ja szpiega mam wyłącznego tak samo. Zobaczymy. Jak AOD wyłącze na noc to sprawdzę jak wygląda wykres.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, to teraz jak będę ładował to też wyłączę tego szpiega i zobaczymy, czy to coś daje. Z tego co czytałem wyłączenie AOD praktycznie nie wpływa na poprawę, co jest trochę dziwne, no ale też trzeba będzie przetestować. Na za wiele to ono mi się nie przydaje. Lepiej jakby można było ustawić, żeby włączało się tylko jak są jakieś powiadomienia.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Glaniu

Wyłączenie wygaszacza równa się z manualnym wyłączeniem ekranu? To u mnie było by pewnie Jeszcze gorzej. Mam odruch że nie klikam w " power"

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Glaniu Mój się normalnie blokuje bez wygaszacza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kepa416

Nie nie wpływa u mnie nie ma różnicy jeśli AOD działa. Bez AOD pewnie wrzuci Ci na wyświetlacz zegar czy co kolwiek innego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kepa416 wyżej było wspomniane, że ten wygaszacz działa jedynie w trakcie ładowania chyba i w trakcie dokowania w czymś tam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LTE, WIFI, lokalizacja (ta najdokładniejsza), NFC, Bluetooth, synchronizacja - włączone

MLT LDB, Always on display, wygaszacz ekranu - wyłączone

Spoiler

Screenshot_2018-01-12-09-05-02.thumb.png.3d62d941f2d60a6523636d0f5b2b3748.pngScreenshot_2018-01-12-09-05-07.thumb.png.e56929759f5f630820f6da4ead369c1e.pngScreenshot_2018-01-12-09-05-11.thumb.png.ff5d8b45f3b5cde33fd4bf95c9c788ac.png

Wcześniej przy wszystkim włączonym co powyżej wypisałem ("szpieg", aod, dane itd.), telefon trzymał średnio 36h i 4,5 SOT. Teraz przetestuję jak powyżej tylko z włączonym Always on display i wyłączonym "szpiegiem".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up jak na prawie dwie doby użytkowania, czas na ekranie niezły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kucharp
    Dnia 3.01.2018 o 14:31, manfred18 napisał:

Czy na najnowszej wersji systemu nie trzyma Wam krócej bateria? Takie opinie się pojawiają na zagranicznych forach, mimo, że to niby tylko łatki zabezpieczeń, ale jednak. Zastanawiam się czy aktualizować.

Mi zdecydowanie krócej trzyma po tej aktualizacji , zastanawiam się nad dodanie go serwisu. Na przykład  dzisiaj ładowałem o  14:00 na 100% a o 23:50 mam  24% przy SOT 2.51h.

Robiłem już  reset i wgranie do nowa przez LG BRIDGE. Nic nie pomaga a było zdecydowanie lepiej po odłączeniu rano wytrzymywał spokojnie  do następnego dnia.

Screenshot_2018-01-12-23-55-15.png

Screenshot_2018-01-12-23-55-32.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi