Skocz do zawartości
dszymek

Bateria - dyskusja, statystyki...

Rekomendowane odpowiedzi

verso7

@bombel201 U mnie po downgradzie do Nougata bateria ucieka tak samo szybko jak na Oreo. Jaką wersję zainstalowałeś i ile masz SoT-u? Ja mam 11i i czas pracy na ekranie wynosi trochę ponad 2 godziny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robiles wipe po downgrade? Ja zrobilem z tego co pamietam i tez mam wersje nougata v11i.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    verso7

@bombel201 Robiłem. Zastanawiam się czy nie odesłać do serwisu. Porównałem pracę swojej g6 z g6 kolegi i jego pracuje znacznie płynniej na tym samym systemie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 20.01.2019 o 14:57, bombel201 napisał:

Robiles wipe po downgrade? Ja zrobilem z tego co pamietam i tez mam wersje nougata v11i.

Moglibyscie napisac co musze zrobic aby zrobic rollback do nugata i skad moge sciagnac ten rom v11i?

Teraz mam v20g-eur-xx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@highlander Wszystko jest na tym forum.

Spoiler

Spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pivix

Czy to normalne ze po rozladowaniu telefonu do 1% i naladowaniu go na 100% miernik pokazuje mi pojemnosc baterii 2000mAh? Mam walnieta baterie, czy quick charge tak ładuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@pivix Nie rozładowuj baterii do tak niskich poziomów bo to jedynie jej szkodzi :)

Apropo baterii ja nie zauważyłem żadnego spadku po aktualizacji do Oreo. Wszystko dziala tak jak wcześniej, czyli ok. Bateria na spokojnie trzyma do końca dnia, a często nawet zostaje jeszcze kilkadziesiąt procent. Zmian w płynności działania również nie zauważyłem

Edytowane przez patrykkubiak_96

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pivix
    [mention=239094]pivix[/mention] Nie rozładowuj baterii do tak niskich poziomów bo to jedynie jej szkodzi
    Apropo baterii ja nie zauważyłem żadnego spadku po aktualizacji do Oreo. Wszystko dziala tak jak wcześniej, czyli ok. Bateria na spokojnie trzyma do końca dnia, a często nawet zostaje jeszcze kilkadziesiąt procent. Zmian w płynności działania również nie zauważyłem
    Tylko wiesz problem jest w tym ze zamiast 3000mah pokazuje mi miernik 2000. Specjalnie rozladowalem zeby pojemnosc baterii sprawdzic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@pivix To nie wiem, może ma tyle faktycznie.

Zastanawiam się też nad tym kto jaką ładowarką ładuje swoje G6. Czy może po czasie wychodzą na jaw wady szybkiego ładowania? 

Ja swoją ładuję od samego początku zwykłą ładowarką 1.5A. Może raz użyłem tej do szybkiego ładowania. I naprawdę - na baterie nie mogę narzekać. Dzisiaj uzyskałem SoT na poziomie prawie 7h. Fakt faktem używany był bardzo skromnie - dzisiaj wyjątkowo dużo YT. Ale przy mocniejszym używaniu jeden dzień pracy nie przynosi żadnych problemów. 4h SoT to takie minimum. Działam na Oreo.

A jak jest u was? Jakimi ładowarkami ładujecie G6 I jakie macie po krótce spostrzeżenia do swoich baterii?

Edytowane przez patrykkubiak_96

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dares

Ja mam podobnie jak Ty @patrykkubiak_96 . Przeważnie pod koniec dnia mam koło 50% więc teoretycznie starczyłby mi na 1.5 dnia może 2. Zależy jak intensywnie używam. Ale poniżej 4h SOT to raczej nie schodzę. 

dodana zawartość

@pivix  może zainstaluj sobie AccuBattery i zobacz po paru ładowaniach co Ci pokarze aplikacja. Mi pokazuje coś koło 3082 mAh a mam telefon od grudnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi