Skocz do zawartości
dszymek

Bateria - dyskusja, statystyki...

Rekomendowane odpowiedzi

Da się? Da się. I to przy ponad 40 godzinach. Jakby użytkowanie było częstsze jak w moim przypadku około 24 godzin to się i 9h SoT na spokojnie wyciągnie :)

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rambdal

Nie wiem jak wy to robocie ale ja mam nadal średnio 4h

7c6df936b79a7ff7e21ee7ca1776f41c.jpg

Wysłano z Walkman-a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
marek.m73

Niedawno wróciłem z Fulmicsa na stocka v10t, zostawiłem TWRP i roota, wynik SOT całkowicie mnie zaskoczył. Do tej pory myślałem że 6-7 godzin SOT to super wynik a tu ponad 9 godzin :)

Spoiler

59abdf1d41d0c_Capture_2017-09-03-12-32-13-720x1352.thumb.png.6f8361b347d00c4d61eb2aabddae936c.png

Edytowane przez marek.m73
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ile dni osiągnąłeś taki wynik? W jeden czy więcej? Zauważyłem od jeśli się odchaczy jasność auto i ustawi ręcznie na 30-40% które i tak wystarczą, to można o wiele więcej wyciągnąć na baterii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mi nie wierzyli ze da sie 10h :) ja tez teraz na v10t po wipe'ie jade i juz przy 50% baterii widze, ze bedzie swietny SOT :) tylko jeszcze musze ograniczyc bluetootha bo pol dnia jest niepotrzebnie sparowany ze smartbandem skoro moge go wlaczyc tylko rano i wieczorem zeby sie dane zsynchronizowaly :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
marek.m73

Jasność mam ustawioną na auto i nie ruszam nic, SOT uzyskany na przełomie 2 dni, AOD też cały czas włączone. Przy 54% baterii SOT był 5 godzin i 1 minuta :)

LG G6 + stock v10t+ root

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lysolus

Panie i panowie, w trosce o baterie w waszych nowych telefonach zalecam wam ładowanie telefonu kiedy o to krzyczy. Takie zjeżdżanie poniżej 10% żeby tylko pochwalić się SOTem może skrócić czas pracy baterii.

• Piwko! 1
  • Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dwksc

Pierwszy SOT większy niż 4,5 h ale tylko dlatego że używałem wifi cały dzień ... wyswietlacz auto. Średnio wyciągam 20 h na bateri przy 4h - 4,5h SOT nawigacja , rozmowy i Messenger z tapatalkiem

Spoiler

4a566116e76dc7bd1ce66f4ea7d8068e.jpg2ab2dde325f69ea5182ec8f7d6103640.jpg

Edytowane przez leider
Grafiki oraz filmy umieszczamy w spoiler. Proszę o tym pamiętać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
baxy

Czy telefon wytrzyma 15-16 H?
Np. Odlaczajac o 5 rano do 22.00
W tym 1-2 H grania gry 3d, 1h nawigacji, 2 H Internetu, 1h przeglądanie maila, 60 min rozmów? Lte Non stop, synchronizacja z lokalizacja
Proszę o odpowiedź

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
eyah

Mam G6 od piątku. Wytrzymał po 22 h z SOT  3:40 godziny (do 15% baterii). Z tym, że nie był oszczędzany, Lte, AOD, auto jasność, messenger + facebook, 1h rozmowy. Z czasem dodam kolejną opinie :) 

Edytowane przez eyah

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi