Skocz do zawartości
Daniel.

LG G6 - Ochrona ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

radmax

Acha, a to u mnie fabrycznej brak, dobrze że jutro będę już mieć szkło na ekranie.

Dzięki za zdjęcie.

Edytowane przez radmax

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie, czy można dokupić taką fabryczną folię która jest od nowości naklejona?taką jak kolega wyżej wrzucił zdjęcie? Moja ma już 6 miesięcy i jest w stanie idealnym poza jednym narożnikiem gdzie podeszła brudem. Słabo to wygląda poza tym żeby nie odcisnęło czegoś na wyświetlaczu. Może w serwisie by taką zamówił.??

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matuszp
    Mam pytanie, czy można dokupić taką fabryczną folię która jest od nowości naklejona?taką jak kolega wyżej wrzucił zdjęcie? Moja ma już 6 miesięcy i jest w stanie idealnym poza jednym narożnikiem gdzie podeszła brudem. Słabo to wygląda poza tym żeby nie odcisnęło czegoś na wyświetlaczu. Może w serwisie by taką zamówił.??

Szkło naklej :)

G6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam szkło kupione ale nie naklejam. Szkło jest grube i zaraz będzie odstawać, nie będzie już takiego wrażenia idealnej tafli jak jest teraz. Dlatego chciałbym tą folię bo bardzo mi odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NCR

W punkcie 3mk miła pani założyła mi Flexible Glass. Jest dopasowane PERFEKCYJNIE - wygląda jak by było spasowane w fabryce. Co prawda jakieś pyłki się oczywiście przypałętały, ale wygląda to idealnie...

Minusikiem - trochę palcowanie. Miałem przez chwilę szkło, ale za bardzo się odcinało i kiepsko telefon zaczął wyglądać. Do tego etui Spigen Rugged Armor...

Aha, flexi zasłania cały ekran, eleganckie wycięcia naokoło głośnika, czujników i aparatu :thumbsup:

Edytowane przez NCR
    • Piwko! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odebrałem wczoraj swój egzemplarz G6. Byłem zdecydowany kupić od razu szkło na ekran, jednak po wyjściu z salonu zacząłem się zastanawiać, ponieważ, fabryczna folia, która była na ekranie jest spasowana idealnie. Użytkuje ktoś cały czas tej oryginalnej folii? Bo w moim poprzednim Honorze 5X, przez ponad dwa lata miałem fabryczną folię, która odmówiła współpracy i złapała dziurę od klucza dopiero po ponad dwóch latach, a podoba mi się to idealne spasowanie do ekranu w LG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja użytkuje od pół roku. Wszystko jest idealnie ale w rogu podeszło trochę jakimś kurzem itd. Próbowałem to czyścić ale teraz mam bomble. Dlatego zacząłem szukać alternatywnej foli bo uważam że szkło popsuje cały wygląd telefonu. Zastanawiam się nad 3mk shield. Ma 0.13 mm.
    Tobie polecam nie zrywać tej fabrycznej niech służy jak najdłuzej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    10 godzin temu, mariush19 napisał:

Ja użytkuje od pół roku. Wszystko jest idealnie ale w rogu podeszło trochę jakimś kurzem itd. Próbowałem to czyścić ale teraz mam bomble. Dlatego zacząłem szukać alternatywnej foli bo uważam że szkło popsuje cały wygląd telefonu. Zastanawiam się nad 3mk shield. Ma 0.13 mm.
    Tobie polecam nie zrywać tej fabrycznej niech służy jak najdłuzej.

I sprawdza sie jako ochrona ekranu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam najmniejszej ryski na wyświetlaczu. Nie mam też rys na szkle aparatu ani na plecach a nie używam żadnego pokrowca. Tylko Trzeba zaznaczyć że o telefon bardzo dbam. W domu leży na miękkiej ściereczce która była w zestawie do czyszczenia ekranu, A w pracy na miękkiej podkładce pod mysz. W kieszeni oczywiście żadnych kluczy tylko telefon.

• Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak skusiłem się na szkło, i w sumie mogło by być ale jest słabo dopasowane. Dołem dopasowałem to na górze brakuje z 2 mm. Ma ktoś namiary na dobrze dopasowane?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi