Skocz do zawartości
Czyzyk864

przebarwnienia na ekranie a gwarancja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupilem huaweia p8 przyszedl odpalam a tu dziwne plamki tak jak na zdjeciu zadzwonilem do sprzedajacego ktory twierdzi ze jak wysylal bylo wszystko ok i moge zwrocic go jesli chce lub oddac na gwarancje gdyz ma poza zwykla gwarancja producenta  dodatkowo platna na wyswietlacz i teraz pytanie jak myslicie przyj,a to na gwarancje i naprawia to czy odsylac tel ? jakby nie patrzec kupilem go za 600zl a tel na prawde zadbany  idealnym stanie i rok gwarancji jeszcze proszę o rady :)

Snapchat-1236445317.jpg

dodana zawartość

dodam ze na bialym tle nic nie ma z tych przebarwnien dziwna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    deus

@Czyzyk864

Na czarnym zwykłym tle poza odpalaniem telefonu, również takie zjawisko ma miejsce?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak sa nie az tak widoczne ale sa na bialym nie ma nic 

dodana zawartość

Spoiler

20170412_223224_HDR.jpg

Edytowane przez Gwozdek
    Proszę pamiętać, aby umieszczać filmy i zdjęcia w tagu spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    deus

@Czyzyk864

Jeśli jest to wada, którą widać gołym okiem to serwis wymieni Ci ekran ;)

Ja zwykle mówię...nie ma, że coś "nie przeszkadza", ma działać perfekcyjnie. Ja oddałbym na gwarancję, lub zwrócił sprzedawcy w zależności od mojego widzi mi się.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wlasnie moje pytanie czy na gwarancji to wymienia bo z ta gwarancja roznie bywa sprzedawca spoko tez sie zachowal bo zapytal czy chce zwrocic powiedzial o tym dodatkowym ubezpieczeniu na ekran nawet dodal ze do konca gwarancji bedzie to oplacal ;) 

dodana zawartość

no i mysle ze oddam po swietach bo teraz zostac bez tel jak i tak sie za niego nie zabiora to chyba bezsens 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    deus

@Czyzyk864

Jeśli wada jest widoczna i nie stanowi pochodnej od obrażenia mechanicznego to mają taki obowiązek.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tel nawet ryski nie ma jakby co dopiero salon opuscil wiec obrazenia mechaniczne odpadaja w dodatku byl zabezpieczony bardzo profesjonalnie no i te dodatkowe umezpieczenie to tez zawsze cos kurcze nie lubie tych gwarancji no ale coz oddam po swietach zdam relacje jak nie przyjma to akurat fart ze na uczciwego sprzedawce trafilem inny mialby to w d...e pozdrawiam i dziekuje serdecznie za pomoc Wesołych Świąt ! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rumot

Miałem podobny problem tylko gorzej bo plamka była wielkości łebka od zapałki ledwo widoczna, przyjeli i wciągu 2 dni wymienili wyświetlacz a gwarancja kończy mi się w maju. Oddałem do serwisu w Łodzi.

Edytowane przez rumot
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziekuje poprawiliscie mi humor :)

dodana zawartość

@rumot wyslales bezposrednio do serwisu czy jak bo ja chyba przez orange to zrobie ostatni raz jak cos oddawalem na gwarancje to byl sony k550i :P

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    deus

@Czyzyk864

Czy oddasz przez operatora (lub sklep jeśli był kupiony np. w Media Expert) czy oddasz osobiście do punktu producenta to tak na prawdę rolę odgrywa czas.Wiadomo, jeśli zawieziesz osobiście to skróci się on o kilka dni, operator nie będzie już uwikłany w przeprawy logistyczne. Ja zwykle oddaję sam do serwisu, albo raczej do "punktu" (autoryzowany serwis), bo przecież serwis Huawei to chyba CCS Piaseczno?

ps. w ogóle to przysługuje wymiana door-to-door... http://consumer.huawei.com/pl/press/news/hw-456683.htm

W przypadku wystąpienia awarii, należy skontaktować się z infolinią serwisową Huawei (801 811 111) i zgłosić problem. Huawei na swój koszt wyśle kuriera po odbiór uszkodzonego smartfona i po dokonaniu naprawy, odeśle go z powrotem pod wskazany adres.

Edytowane przez deus
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi