Skocz do zawartości
szturmix

Wgrywanie przez fastboot, problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Może opowiem całą historię od początku. Miałem zflashowany ten rom: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=652102

Niestety, niewiadomo dlaczego, przestał działać przycisk HOME. Reboot telefony spowodował wejście do recovery (każdorazowo), w którym nie dało się nic zrobić, bez HOME'a. Myśląc, że wgram wszystko na nowo usunąłem wszystkie dane, recovery itd przez fastboot. wgrałem na kartę pliki do updatu. Gdy próbuję komendy "fastboot update update.zip" uczywiście wyskakuje napis, że nię nie da. To samo z recovery. Co zrobić?

PS. Mam wgrane najnowsze radio oraz haykuro spl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a nie powinno byc fastboot flash update update.zip ? CHyba raczej napewno ;] i Rozumiem ze update masz w katalogu /sdk/tools

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Update nie chciał wejść. Do recovery wbiłem za pomocą fastboota, recovery amon-ra 1.2.2, żeby wybierać słuchawką a nie HOME. zainstalowałem rom, lecz on się nie bootuje, wtf?

Edit: telefon z bootowanym recovery przez fastboot zatrzymuje się na splashu t-mobile (po flashu roma). Po flashu recovery przez fastboot każdy reboot kończy się wejściem do recovery.

Proszę o szykie odpowiedzi

EDIT: poradziłem sobie, wgrałem 1,5 ery. Dalej nie działa HOME, ale przynajmnie działa dzwonienie :( Jeśli by ktoś wiedział co zrobić, proszę się wypowiadać

Edytowane przez szturmix
    Dodałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    entwu

Mi kiedyś nie działał button home, camera i... lock screen, pomogło wipe, ale teraz na nie wiele Ci sie moja 'pomoc' przyda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawa już nieaktualna. Poradziłem sobie :) najpierw bootowanie 1,5 przez fastboot, potem aplikacją flashrec (czy coś takiego) wgrałem recovery cyana, w tym recovery flash innego roma, i w romie nowe recovry... w innej kolejności się nie dało. :P

Edytowane przez szturmix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi