Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

kamil1308

N5X nie uruchamia się, problem związany z bootlopem?

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, wczoraj mi mój 5x się sam wyłączył i już nie wstaje. Raz udało mi się uruchomić go w trybie fastboot, ale przy wybraniu opcji Start (czy jak to sie tam zwie), zawiesil sie i koniec.

NIe wstaje, mam jeszcze gwarancję do maja, myślicie że uznają i naprawią/wymienią mi telefon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bxx3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OKej, dzięki. Zastanawiam się jeszcze tylko czy z tym do sklepu uderzać, czy jakoś do LG bezpośrednio? Sklep online.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem 2 nexusy 5x - swój i brata. Mój padł w listopadzie, brata 2 tygodnie potem. Swój telefon wysłałem do naprawy gwarancyjnej do LG - niby wymienili płytę główną, ale po włączeniu telefonu po paru sekundach znowu reset. Wkurzyłem się i skorzystałem z innej opcji - zaszedłem do salonu play i wysłałem z tytułu rękojmi z opcją wymiany telefonu. Z tego co wiem, to serwis play wysłał telefon do LG, tamci wydali pismo, że telefon jest niesprawny, więc w play z racji tego, że nie mają już nexusów 5x zaproponowali mi s7 edge.  Z drugim nexusem zrobiłem tak samo i również zaproponowano s7 edge, więc jeśli macie gwarancję i braliście to w play to już wiecie co robić :P bo nexus był na fakturze za niecałe 1000zł, a nowy s7 edge to 2200zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbował ktoś sposobu z opalarką/wypiekaniem płyty w przypadku bootloop?? Jak kiedyś przy kartach GeForce się robiło :D

Teoretycznie powinno się udać chociaż na jakiś czas... Ktoś coś???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bxx3

ktoś na forum pisał że do zamrażary wrzucił i się uruchomił na chwilkę. Kumpel kiedyś podgrzewał S2 farelką ale nie po to żeby działał a go uceglić :E oczywiście udało się

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z zamrażaniem to wiem bo sam tego używałem, chodzi mi o prostą (Pewnie krótkotrwałą) naprawę telefonu cierpiącego na bootloop. Teoretycznie powinno sie udać, w PS3 pamiętam wypiekanie SOC działało na pare miesięcy (a potem znowu do piekarnika). :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi