Skocz do zawartości
Developer Bluboo

Huawei Y6 Pro -TIT L01 Crash po Roocie, Wgrywanie Softu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po nieudanym rootowaniu za pomocą kingo roota obraz z ekranu telefonu znikł i pozostaje cały czas czarny podświetlony. Nie reaguje na naciskanie przycisków fizycznych oraz na dotyk a wyjęcie baterii jest nie możliwe - jest na stałe zamocowana. Po za tym mam problem ze sterownikami MTP . Chciał bym wgrać nowy soft do niego za pomocą SP Flash Tools 

link do softu - http://consumer.huawei.com/sk/support/products/downloads/detail/y6-pro-sk.htm?id=80463

Proszę o pomoc w instalacji sterowników MTP i opini na ten temat a jeżeli jest możliwość nie utraty danych proszę o pomysły

Proszę o szybką odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Soft wgrasz jedynie przez ADB , musisz go uruchomić jedynie do trybu fastboot i tam próbować wgrywać przez komendy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

telefon miał włączone debugowanie usb ale połączenie nie jest autoryzowane - http://screenshot.sh/mGDUG56aMwJXq

procek tego smartfona to mtk czyli dzięki wejściu vcom można zainstalować przez flash toolsy soft ale najpierw trzeba telefon rozładować

soft mam ściągnięty wersja słowacka ale europejska czyli polski język tam będzie - jak mam instalować system przez fastboota i komendy adb ?? 

Proszę o pilną odpowiedź

dodana zawartość

panowie proszę o pomoc albo nakierowanie na link gdzie znajdę firmware dla huaweia z rozszeżeniem .app abym mógł zainstalować system przez fastboota i komendy jak to zainstalować

Proszę o szybką pomoc

dodana zawartość

Jak mam wgrać soft który powyżej podałem za pomocą fastboota ?

dodana zawartość

Jak mam wgrać soft który powyżej podałem za pomocą fastboota ?

Problem z MTK rozwiązany 

dodana zawartość

telefon włącza tylko menu do wybrania normalnego odpalenia recovery i fastboota i nic po za tym - każda z tych opcji nie działa ekran jest cały czas czarny po jakiejkolwiek wybranej

jedyne co w nim działa to dioda kiedy podłącze go do komputera i te menu co wyżej podałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej;) mam mały problem) rescue mode jak i boot mode mi nie działa. Gdy podłączam usb pod tel. od razu się włącza. Korzystając z SP Flash Tool dostaję komunikat S_BROM_DOWNLOAD_DA_FAIL (0x7D4) (screen poniżej). Jak (i czy w ogóle) mogę naprawić ten tel.? pomocy;)

Spoiler

test.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi