Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wakacyjny konkurs fotograficzny Czytaj więcej.. ×
marcinadd

Szkła i folie dla Galaxy S8.

Rekomendowane odpowiedzi

jeronimo
    2 godziny temu, kolekcjoner napisał:

Może udzielaj się na forach UK i tam im wciskaj badziew z którego masz kasę.

Zamiast pisac posty w takim stylu, to może najpierw zajzyj do działu s6 edge plus lub s7 edge i poczytaj na temat folii 3MK.

Tutaj zgadzam sie z wypowiedzią kolegi @MorningStar, ponieważ jest bardzo duzo reklamacji dotyczących folii tej firmy dla telefonów z zakrzywionym ekranem.

3MK nie potrafi do tej pory naprawic błędy z folią dla s7 edge, wiec nie wiem czy wogole są wstanie zrobic porzadna folię dla s8 czy s8+. 

Oczywiscie możesz się z ta opinia nie zgadzać, ale jako moderator tego działu bardzo proszę nie oskarżać innego uzytkownika forum o to, że proponując tobie lepszy towar jakościowo ma z tego kasę i wypraszać go z forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no Polski szajs. W jukej wszystko lepsze,  nawet płyn do zmywania naczyń.

Proszę o wypowiedź kogoś kto jest z Polski i jest w temacie folii dla zakrzywionych ekranów 

dodana zawartość

I o taką odpowiedź mi chodziło. 

Po co mam zaglądać do działu S6 lub S7 skoro zamówiłem S8? Pewnie mógłby też zajrzeć do nokii lumii lub symbiana w poszukiwaniu folii na galaxy S8. Trochę nietrafiona uwaga.

Edytowane przez kolekcjoner

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seba112

3MK jest dobre, ale tylko na tył i boki. Dobrze się trzyma i wygląda.
    Na przodzie wygląda źle, do tego jest dość gumowa. Lepiej dołożyć do Spigena, Skinomi lub folii od Samsunga.
    Spigen wydał dla S8 folie Neo Flex, też będzie zakładana na mokro jak Skinomi, cena 17,99£. Jednak na allegro jeszcze jej nie ma.
    Trzeba się przyzwyczaić do tego, że pakiet dobrych jakościowo folii + etui to teraz koszt 150-200zł.

Wysłane z mojego Galaxy S7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kolekcjoner heh... zabawny jesteś dzieciaku. Zamawiałem 3mk do s6, s7 i wielu innych i wszystko po kilku dniach wylądowało w śmieciach. A co do głupiego tekstu na początku, to gdybyś poczytał dokładnie skąd jest Skinomi, to nie miał byś takiego bólu jak masz. 

A gdybyś do tego użył mózgu, to wiedział byś, że nikt nie był jeszcze w stanie przetestować 3mk dla s8 i wypadało by zajrzeć choćby do działu starszego modelu żeby poczytać opinie jak sugerował @jeronimo
    Ale do tego trzeba myśleć i mieć trochę chęci. Ty wolisz hejtować. 

Edytowane przez jeronimo
    usunieto zbedne słowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo
    3 godziny temu, kolekcjoner napisał:

Po co mam zaglądać do działu S6 lub S7 skoro zamówiłem S8? 

Po to podalem tobie przykład, abys poczytał na temat folii 3MK na przód telefonu z zakrzywionym ekranem, bo na ta chwilę nikt nie da opinii na temat folii 3MK dla modelu s8, jesli jeszcze żadna osoba go nie posiada. Nie wspomne już o tym, że nawet przedstawiciel tej firmy własnie w temacie o folii 3MK dla modeli s7 edge sam wypowiadał sie wielokrotnie na temat swoich wyrobów. Nawet wprowadzając nowy produkt ARC też były z nim problemy. I tak jak napisał @seba112 jesli chodzi o tył i boki jest OKI, ale folia na przód ma wiele zastrzeżen.

dodana zawartość

3 godziny temu, kolekcjoner napisał:

Proszę o wypowiedź kogoś kto jest z Polski i jest w temacie folii dla zakrzywionych ekranów 

Ja jestem z Polski i byłem użytkownikiem folii 3MK posiadajac kiedys s6 edge plus i teraz s7 edge i poprostu po kilku reklamacjach i wymianach folii przestałem już jej uzywać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinadd
    Notatka od Moderatora: marcinadd
    wykrzyk.pngPanowie proszę trzymać dyskusję na poziomie i nie atakować się wzajemnie. Kolejne takie posty będą usuwane, bo to nie wątek do tego.  

Edytowane przez marcinadd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ImageX7

Nie wiem jak Wy, ale miałem na S7 Edge Skinomi, wszystko robiłem zgodnie z filmikiem, a po wyschnięciu folii miałem kilka paprochów na środku ekranu, a starałem się wszystko zakładać dokładnie. Tak mnie to irytowało, że folia poleciała do śmieci w sumie to 100 zł które wydałem. Próbowałem odkleić folię i usunąć paprochy, ale zrobiło się jeszcze gorzej. Folię chyba trzeba nakładać w warunkach laboratoryjnych. Musiałbym chyba kupić z 3 takie folie żeby się udało elegancko ją założyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ImageX7 miałem to samo i dostałem od Skinomi całkowicie nowy egzemplarz który leży i czeka na nowego właściciela wraz z telefonem. 
    Z nimi nie ma najmniejszego problemu, wystarczy napisać i zapytać co potrzebują. Ewentualnie powiedzieć, że zdjąłeś folię bo odeszła i nie zrobiłeś foty - wyślą nową bez zająknięcia. To jest wyrobiona marka i jakość produktu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda na to że S8 jest mniej problematyczny niż S7 edge w dopasowaniu odpowiedniego szkła , podobno jest mniej zakrzywiony. . Szkła ewidentnie made in china ,ale wygląda to obiecująco.  

https://www.youtube.com/watch?v=Pl0bvu2Owmo

https://www.youtube.com/watch?v=yw6Q-VcAbC4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ImageX7

@MorningStar A to jest polska firma, że można z nimi jakoś się skontaktować? Folię zamówiłem na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi