Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

marcinadd

Szkła i folie dla Galaxy S8.

Rekomendowane odpowiedzi

@pawelryba1 zagięcia ekranu w S8 są mniejsze niż w S7 Edge ale czy będą identyczne dla każdej sztuki opuszczającej fabrykę nigdy nie wiadomo. 

@ImageX7 niestety firma jest z USA i kontakt z nimi jest tylko i wyłącznie w j. angielskim. Jeżeli kupiłeś przez allegro, to warto było by się skontaktować ze sprzedawcą który posiada numer zamówienia i może to załatwić za Ciebie. On na pewno dostanie od nich nową, kwestia tego czy będzie na tyle uczciwy aby wysłać ją Tobie. 
    (przez jakiś czas sam się zastanawiałem czy nie zostać resellerem Skinomi na EU z racji bardzo dobrego kontaktu z nimi ale jak można poczytać wyżej już z samych rekomendacji zostałem oskarżony o zarobek, więc sobie daruję użeranie się z "mądrzejszymi")

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ImageX7

@MorningStar A jaką polecasz folię żeby zabezpieczyć telefon z każdej strony? Możesz podać link żebym mógł od razu zamówić taką folię na S8+? W ogóle takie folie chronią telefon chociaż trochę przed upadkami? Mógłbym kupić jakieś etui, ale szkoda mi szpecić tak ładny telefon jakąś gumą grubości opony od stara. 

Edytowane przez ImageX7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ImageX7 ciężko cokolwiek polecić zanim telefon wpadnie w moje ręce i będę mógł cokolwiek potestować. 
    Zamówiłem sobie Skinomi Full Body ale czy mi podpasuje? Nie wiem. Na pewno przyjdzie szybciej jak telefon. Fakt, jest on świetny i żal go zakrywać czymkolwiek i istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo że będę go używał bez niczego. 
    Poza tym S8+ ma swój dział. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wieczorem wrzucę info co i jak z folia od Samsunga. Czeka na mnie w paczkomacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, pierwszy telefon z zakrzywionym ekranem - dotychczas SGS6 flat. Co polecacie w kwestii folii ochronnej? Z etui mam clear view cover i muszę jeszcze do zestawu dobrać folię :)

Ewentualnie szkło hartowane - http://www.euro.com.pl/folie-ochronne/winner-wg-glass-3d-samsung-galaxy-s8-czarny.bhtml ktoś miał styczność? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kup sobie folię od Samsunga. Na emagu jest za 29zl, dostajesz dwie w zestawie. Troszkę trzeba się postarać aby równo przykleić, sama folia nie wpływa na jakość ekranu, nie zakrzywia obrazu, a ogólnie jak dla mnie na duży plus. Ciekawi mnie jak wpływa na ochronę ekranu. Przekonam się w ciągu najbliższych kilku dni.

Edytowane przez Cierni_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Sławek jeżeli nie chcesz wydawać za dużo na folię, to zakup folię Samsunga jak poleca kolega wyżej. Jeżeli natomiast koszta nie grają zbyt dużej roli, to można pokusić się o zamówienie Skinomi w wersji Case Friendly. Szkła hartowane to raczej zły pomysł. Prędzej czy później zbierze się pod nim brud albo dotyk zacznie szaleć lub przestanie działać w niektórych miejscach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Orientuje się ktoś może jak folia się sprawuje po zanurzeniu telefonu w wodzie? Jak sprawa się ma po dłuższym pływaniu (tak z 10 minut) itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84

Mam szkło na s7e już prawie rok, występuje pod nim efekt tęczy (tzn nie zawsze), dotyk działa ciut słabiej na rogach ekranu, brud zaczął się zbierać po ok 6mscach, wtedy oderwałem szkło, umyłem i nałożyłem z powrotem od tego momentu trzyma słabiej (da się podważyć przy użyciu mniejszej siły), efekt tęczy ustąpił a jak się pojawia to podwazam i jest ok. Czynność tą już powtarzałem. Miałem wcześniej 3mk (nie polecam), skinomii ( najlepsza opcja z folii) i mimo to nie zamienił bym tego szkła na nic innego, raz że w dotyku jest bajka, dwa wygląda (jak nie ma tęczy - już sobie z tym radzę) jak integralna cześć telefonu, trzy zabezpieczenie ekranu jest większe. Kto wie może na s8 będzie lepiej (mniejsze zagięcia ekranu), nie ma co skreślać od razu szkieł. Trzeba zaczekać na opinie albo tutaj albo na XDA.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi