Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wakacyjny konkurs fotograficzny Czytaj więcej.. ×
marcinadd

Ładowarki indukcyjne dla Galaxy S8.

Rekomendowane odpowiedzi

dl00gi

Czy pojawiła się może ostatnimi czasy jakaś ciekawa ładowarka indukcyjna do samochodu? Taka, żeby ogarnęła 9v i minimum 1A?

No  i żeby nie kosztowała powyżej 200zł. Chińskie strony jak najbardziej ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dl00gi

Kupiłem taką i sprawuje się bardzo dobrze. Mega wygodne + w miarę szybko ładuje i w normalnej cenie. Teraz widzę, że jest jeszcze promocja za 20dolarów.

https://pl.aliexpress.com/item/Baseus-Car-Mount-Qi-Wireless-Charger-For-iPhone-X-8-Plus-Quick-Charge-Fast-Wireless-Charging/32847416538.html?spm=a2g17.10010108.1000016.1.d8ee68b56JPd22&isOrigTitle=true

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dl00gi

Też ja oglądałem. Mam dobre doświadczenia z Baseusem. Zamówione zobaczymy :) dzięki!

Tapnięte z S8.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slupek
    slupek

Może ktoś z was ma taki sprzęt Nillkina i podzieli się spostrzeżeniami?:

https://pl.aliexpress.com/item/Home-Bluetooth-speaker-qi-wireless-charger-Music-surround-speaker-NILLKIN-for-Asus-meizu-oneplus-zuk-for/32793391727.html

Chcę kupić córce jako prezent, jak widać łączy w sobie kilka urządzeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marfo

Pytanko do tych co mają ładowarki indukcyjne. Czy jak mam przyklejony krążek metalowy (taki do uchwytu magnetycznego) to ładowanie indukcyjne powinno działać? Sprawdzałem u kumpla i niestety rozpoczyna ładowanie a za chwilę komunikat że przerwano. Jak ściągnę obudowę z tym metalowym krążkiem to zaczyna ładować. Też tak macie? Obudowa oryginalna clear view od samsunga więc to nie powinno być problemem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat walkowany kilka razy. Wiesz jak dziala ladowarka indukcyjna? Wiesz co sie dzieje jak do cewki wlozysz kawalek metalu? Nagrzewa sie. Zobacz jak wygladaja blaszki do ladowarki bezprzewodowej Nilkina, to powinno zalatwic sprawe. Przy zwyklym krazku albo nie bedzia ladowalo, albo wiekszosc energii pojdzie w krazek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze wygląda ta ładowarka Baseusa wyżej, solidnie :) Da się ją jakoś obrócić na boki? Często jeżdżę z nawigacją, jakby była na wprost tak jak nawiewy mogłaby być lipa. Ewentualnie coś podobnego, tyle, że na szybę a nie w nawiew się znajdzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

proszę Was o informację, czy ładowanie Samsunga S8 za pomocą ładowarki indukcyjnej Nokia DT-601 (Input 5V, 1.5A, Output 5W) jest bezpieczne dla telefonu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi