Skocz do zawartości
marcinadd

Ładowarki indukcyjne dla Galaxy S8.

Rekomendowane odpowiedzi

Arkadiush

@kamusia2092 najlepiej iść do sklepu samsunga i kupić ;] niby trochę drożej ale pewniej ;] 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a dziady na stronie piszą że jest... która ładowarka będzie najtansza z tą opcja?

Heh, dałeś się złapać na chwyt marketingowy ?

Nigdzie nie masz napisane że ta ładowarka ma

fast charging, tylko napisali szybkie ładowanie i dali opis zalet bezprzewodowego ładowania, czyli szybkie ładowanie, bo nie musisz podpinać tylko kładziesz telefon.

Nie fajne zagranie, ale takie są prawa rynku, trzeba wszystko najpierw sprawdzić, przed zakupem

3687838aa8942adf81d207767a1abc15.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

najlepsze że mają tyle sztuk sprzedane...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kr!stov

Czyli dobrze zrobiona aukcja zbiera żniwa. Zawsze za nim coś kupię to czytam aby mieć 100% pewności, tym bardziej jeśli kupuje się przez internet.

Tapnięte S-ósemką

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem ostatecznie ładowarkę Convertible z tej aukcji : http://allegro.pl/ladowarka-indukcyjna-samsung-galaxy-s8-s8-plus-i6827530749.html

Paragon nabity z 23%, ładowarkę zarejestrowałem poprzez numer seryjny  na moim koncie Samsung bez problemu. 

Jest to moja pierwsza bezprzewodowa ładowarka i muszę powiedzieć, że jestem zachwycony. Zdążyłem zrobić już dziś test. 

Co prawda zapomniałem sprawdzić czas, jednak wiatrak przy normalnym ładowaniu jest wyłączony, po włączeniu szybkiego ładowania, włącza się i zobaczę w nocy, czy jest mocno słyszalny.

Co do temperatury baterii. Z tego co zdążyłem wyczytać na forach, głównie też reddit, nie mam wątpliwości, że dokonałem dobrego wyboru.

Przy włączonym szybkim ładowaniu, od 19% do 100%, w Samsung Alcantara Cover + naklejonej folii ala carbon za 3zł z allegro + SoftGlass  (wymieniam wszystko, co może ograniczać przepływ/zatrzymywać ciepło) temperatura baterii nie przekroczyła 34.2 *C. 

Wygląd wedle preferencji, ale ten model jak widzę teraz i zeszły, który widzialem w Euro RTV AGD, to przepaść moim zdaniem. Zdecydowanie lepiej się prezentuje i wygląda solidniej. Jak na razie ode mnie - polecam. Zobaczymy po tygodniu, ale wygoda użytkowania takich ładowarek nieziemska. Żałuję, że nie kupiłem wcześniej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również kupiłem dedykowaną ładowarkę do s8. W mediaexpercie była w weekend promocja za 229. Bardzo użyteczny gadżet ;) Jedyny minus to taki, że skórka zbiera mocno kurz.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś dla odmiany może polecić jakąś działającą ładowarkę indukcyjna z uchwytem magnetycznym do auta ? 

zakupiłem nillkina car magnetic II i jest beznadziejna, magnes nie trzyma za mocno w opcji gdy włoże go miedzy telefon a case a w opcji jak zaleca producent czyli nalepic na case lub tel na zawnatrz to nie wchodzi w grę bo wyglada to tragicznie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://allegro.pl/baseus-uchwyt-ladowarka-indukcyjna-samochodowa-qi-i7094975830.html 

Ja używam ten i nie narzekam , posiada szybkie ładownie bo tylko wtedy potrafi ładować telefon podczas nawigacji  :)  . 

Uchwyt jest metalowy , jakość premium . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jak baseus to lepsze już chyba to.
    Wkładanie i wyciąganie mega wygodne i nie ma magnesy który szkodzi elektronice. Na ytbjest kilka filmów jak to działa. Polecam.

http://s.aliexpress.com/NZVfuMru?fromSns

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 20.01.2018 o 00:59, adamus2006 napisał:

http://allegro.pl/baseus-uchwyt-ladowarka-indukcyjna-samochodowa-qi-i7094975830.html 

Ja używam ten i nie narzekam , posiada szybkie ładownie bo tylko wtedy potrafi ładować telefon podczas nawigacji  :)  . 

Uchwyt jest metalowy , jakość premium . 

a czy element metalowy może być między telefonem a case-em tak aby stabilnie był przytwierdzony do ładowarki ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi