Skocz do zawartości
marcinadd

Ładowarki indukcyjne dla Galaxy S8.

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Gniochu Gniochu napisał:

Właśnie kupiłem i lipa pokazuje 3 godziny do naładowania pełnego czyli tak jakby nie działało ??

Mam taką samą i działa bez problemu. Sprawdzałeś ustawienia czy masz włączone szybkie ładowanie bezprzewodowe? Ładowarka (kostka) i kabel wspierają szybkie ładowanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Włączone mam, ładowarkę ori kostke mam ale kabel inny bo tamtego oryginalnego nie podłącze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To może być wina kabla. Jak miałem jakiś ,,zwykły,, to też mi nie działało. Zamówiłem kabel lepszej jakości (w opisie miał Quickcharge) i działa. Mi działa na kablu Rock oraz BlitzWolf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To lipa w takim razie ☹☹ trzeba kabla szukać 

dodana zawartość

A jak taki kabel można dostać? Jak go szukać?

dodana zawartość

Zauważyłem też że jak wapne kabel od innej ładowarki pokazuje mi na pasku szybkie ładowanie bezprzewodowe 2h a jak spijam jeszcze inny pokazuje samo ładowanie bezprzewodowe 2:30h. Czy między szybkim bezprzewodowym a zwykłym bezprzewodowym jest tylko taka różnica w czasie? Czy bezprzewodowe powinno trwać tyle co po kablu? Czyli od pustej do fulla 1:40h?

Edytowane przez Gniochu Gniochu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zamawiałem z Chin ale na alledrogo również są, powinno pokazywać szybkie ładowanie bezprzewodowe, ładowanie bezprzewodowe zawsze trwa dłużej ponieważ są ,,spadki,, przy wykorzystaniu indukcji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kr!stov

@up
    Zawsze połączenie kablowe czy to w ładowarkach czy też w internecie, zawsze da najlepsze osiągi. Jak coś jest bezprzewodowe to już na starcie będą występowały straty. Tak to już jest-coś za coś, dlatego bezprzewodowo ładuję od święta.
    Dodatkowo zauważyłem, że po takim ładowaniu bateria trochę szybciej schodzi niż w przypadku kabla.

Tapnięte S-ósemką

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli wychodzi na to, że tak ma być ponieważ u mnie na pasku pokazuje szybkie ładowanie bezprzewodowe... Nie wiedziałem tylko że dłużej to zajmuje myślałem cały czas że tak samo jak po kablu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kr!stov

@up
    Jest szybciej niż przy pierwszych ładowarkach, ale szału nie ma i chyba za szybko nie będzie.
    Przy takiej ładowarce najlepiej ładować w nocy lub gdy jest pewność, że telefon będzie na dłużej leżał.

Tapnięte S-ósemką

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę szkoda myślałem że będzie szło tak jak zwykła po kablu, jesyem zawiedziony z tego powodu no ale cóż. Z na Maxa wyczerpane baterii czyli 0% do 100% pokazuje mi 2:54h.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    booncol

Mi podobnie na BlitzWolfie za 50zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi