Skocz do zawartości
marcinadd

Case/Etui dla Galaxy S8

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Niestety Clear Cover wraca tam skąd przyjechał. Wytrzymałem z nim 24h i nie jest on dla mnie. 
    Nie był śliski na początku, dzisiaj o mało mi z rąk nie wyleciał a to już nie jest zabawa. 
    Już nie chodzi o ruszający się jeden z narożników, bo to można wymienić ale tej śliskości nie wybaczę. Dla mnie ten case po 24 zrobił się tak samo śliski jak telefon. 
    Zakładam Spigen Liquid Air i szukam dalej. 
    Ringke Slim po kilku dniach także okazał się drażniący - źle wycięte otwory na przyciski, które praktycznie stykają się z ramką - utrudnione wciskanie - case także wraca do sprzedawcy. 

Edytowane przez MorningStar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W opchach wyświetlacza zobacz czy masz zaznaczoną opcję "pozostaw wyłączony ekran" jeśli tak to ją odchacz. Jeszcze w ustawieniach AOD sprawdz czy masz ustawione zawsze wyświetlaj.

Miałem takie ustawienia jednak nadal to samo. Po zamknięciu klapki pojawia się godzina ale po paru sekundach znika... Co ciekawe pojawia się inne niż to co pojawia się przy otwartej klapce... Może jest ustawienie oddzielne do tego case tylko nie wiem gdzie

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slupek

Zasadniczo to po co męczyć ekran przy tym etui? Ruch klapką i już widzisz godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po to jest ta funkcja żeby świeciło cały czas.

Wysłane z mojego S8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slupek
    Napisano (edytowane)

To nie zamykaj klapki, klapka chyba też po coś jest.
    Jak chcesz korzystać z AOD to zmień etui lub zrób jak wyżej napisałem.

AOD używa czujnika zbliżeniowego, aby wykryć, czy telefon znajduje się w kieszeni i wyłączy się, aby oszczędzać baterię. Jak masz klapkę to nie będzie działać.

Edytowane przez slupek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 2.05.2017 o 12:11, MorningStar napisał:

A mi przyszedł dzisiaj Clear Cover Black od Samsunga. Rewelacyjnie cienki, dobrze spasowany i świetnie leży w dłoni. Nie jest śliski - jak na razie. 
    Zaczekam ze 2-3 dni i zobaczę czy nie złapie rys od kładzenia go na czystym biurku - taką przypadłość niestety miał Clear Cover dla S7edge. 
    Pierwsze wrażenie jest super. W tym momencie mam ochotę odesłać Ringke Slim i Spigen Liquid Air - ten drugi po kilku dniach na telefonie zostawia ślady, wzór tej kratki ze środka pokrowca odbija się na szkle telefonu, można to wytrzeć i ślady znikają ale zaraz po zdjęciu wygląda to tragicznie.

dodana zawartość

@ct65 ten case działa na zasadzie magnesów. Godzina wyświetla się na ekranie telefonu nie na klapce. Klapka jest przezroczysta. 

Ten tak, zastanawiam się czy LED View podobnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    To nie zamykaj klapki, klapka chyba też po coś jest.
    Jak chcesz korzystać z AOD to zmień etui lub zrób jak wyżej napisałem.

AOD używa czujnika zbliżeniowego, aby wykryć, czy telefon znajduje się w kieszeni i wyłączy się, aby oszczędzać baterię. Jak masz klapkę to nie będzie działać.

W s7 na początku przy s-view case też był problem z wyświetlaniem i dopiero jakaś aktualizacja ma to naprawić. Po to klapka jest przeźroczysta chyba? Oczywiście wiem że można też odbierać telefony itp ale uważam że opcja o której pisze powinna być dostępna a jak ktoś nie chce to niech wyłączy

Wysłane z mojego S8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slupek

Ja kupując ten cover poczytałem wcześniej i wiedziałem o tym, dlatego teraz nie mam z tym problemu.

Ktoś na XDA pisał, że usunął z tego case magnesik i wtedy AOD działa. Oczywiście wtedy telefon nie rozpoznaje "otwierania klapki".

W SGS7 Samsung tego programowo nie zmienił, pytanie czy teraz to zrobi.

Z punktu widzenia Samsunga problemu może nie być, problem mają tylko osoby, które by chciały działania AOD z tym etui ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No jasne dlatego twierdzę że to powinno być opcja dla tych co chcą a jakoś wydaje mi się ze sporo osób by chciało. Dla mnie zdecydowanie przydatna opcja. Jutro zapytam kogoś z Samsunga o to

Wysłane z mojego S8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cibor
    Niestety Clear Cover wraca tam skąd przyjechał. Wytrzymałem z nim 24h i nie jest on dla mnie. 
    Nie był śliski na początku, dzisiaj o mało mi z rąk nie wyleciał a to już nie jest zabawa. 
    Już nie chodzi o ruszający się jeden z narożników, bo to można wymienić ale tej śliskości nie wybaczę. Dla mnie ten case po 24 zrobił się tak samo śliski jak telefon. 
    Zakładam Spigen Liquid Air i szukam dalej. 
    Ringke Slim po kilku dniach także okazał się drażniący - źle wycięte otwory na przyciski, które praktycznie stykają się z ramką - utrudnione wciskanie - case także wraca do sprzedawcy. 

Sprawdź Spigen Thin Fit. Before podobny do Ringke Slim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi