Skocz do zawartości
marcinadd

Case/Etui dla Galaxy S8

Rekomendowane odpowiedzi

@MorningStar dostałem w pracy kod, także nie da rady go uzyskać tak o. Za 25zł można kupić zdrapke w salonie Orange ale nie wiem na jakiej zasadzie działa później wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to olać. Tak z ciekawości pytałem, bo myślałem że gdzieś jakiś portal rozdaje to bym się skusił na testy, tym bardziej że sprzedawca zrobił mi niespodziankę i już mi wysłał s8 i prawdopodobnie jutro go będę miał. 
    No nic, na dniach zamówię ze 2-3 pokrowce z Amazon'a i zobaczę co mi podpasuje. :) O ile w ogóle coś mi podpasuje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaN995

Ktoś ma już może oficjalne pokrowce od Samsunga? Chodzi mi o Alcantara Cover i Silicone Cover. Jestem ich bardzo ciekaw.

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj przyjechał kurier z etui (nie spodziewałem się tak szybkiej reakcji) i powiem Wam, że jest fajne. Jest cienkie, grafika Wiedźmina ładnie się prezentuje, nie ślizga się także jest takie jakie chciałem aby było :) Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wodniak

Ja dziś nabyłem najzwyklejszy case od Samsunga ten przezroczysty i jestem zadowolony telefon dalej jest smukły i o to mi chodziło:)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gokish

Zgaduje, że chodzi o Samsungowy Clear Cover   Transparent .  Sam takiego dziś kupiłem  leży spoko.  Ale i tak czekam na Speigena   i porównam. Ten na 100% się nada dla kogoś  kto wie, że mu nie pierdzielnie o ziemię za często ;).  Przyznać jedno trzeba  materiał spoko. I telefon dalej tak samo cieniutki (i chyba zrobiłem błąd trzeba było s8+ brać  s8 małe mi się wydaje :D).

A i ogólnie jak dziś rano spojrzałem na telefon.  Koło przezroczystego to nie stało.  Niby przezroczysty a jest jednak mleczny.  Czekam na Speigena crystala ;)

Edytowane przez Fenek
    Cytowanie całego posta poprzedzającego (pkt 4.6 Regulaminu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wodniak

Dla mnie s8+ za duży ciekawi mnie ten spigen z tym mini pałąkiem do rozkładania żeby np mecz obejrzeć

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem silikon, cena trochę za wysoka, 110 w Saturnie ale Bardo fajnie dopasowany i mega cieniutki:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi