Skocz do zawartości
marcinadd

Case/Etui dla Galaxy S8

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. 

Obecnie użytku je Nillkin Nature na swoim S8. Jak wszystkie najtańsze chińczyki tak I ten po pewnym czasie zamienił się z przeźroczystego etui na brudno brązowe. 

Czy są wam znane inne etui przeźroczyste które nie będą miały takiego problemu po miesiącu użytkowania? 

Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    veray

Używał/użytkuje ktoś Spigen Ultra Hybrid Crystal Clear? Jeśli tak, to czy etui szybko żółknie?

Edytowane przez veray

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emerowo

jak tak patrze na 80% postów - po co kupujecie naprawdę ładny telefon, aby potem spie*****ć jego wygląd chamskimi etui  i robic z niego cegłę hamerską dla budowlańców ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakbyś pomyślał, to doszedłbyś do wniosku, że ludzie nie kupują telefonu tylko dla wyglądu, zakładają etui żeby go chronić. Nie sztuka kupić telefon za 2000 zł, a za chwile mieć stłuczony ekran i potem lament. Nie wszyscy kupują telefony na pokaz i chwalą się przed znajomymi :-)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emerowo

jakbym "pomyślał", to ... zamiast "zhammeryzować" ładnego S8, kupiłbym hammera, bo jak sie pracuje ciężko, to nie ma czasu na bajerowanie na S8 :)  A skoro potrzebuje bajerować na budowie, to sie kupuje jakieś xiaomi  za 1/2 ceny S8. 

S8 kupuje się m.inn dla wyglądu, bo jego możliwości (no może oprócz zdjęć), to kupi sie jakies xiaomi za połowe ceny, które można "zhammeryzować" i będzie tak samo wyglądać jak zhammeryzowane S8  :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwielbiam ludzi którzy wiedzą ode mnie lepiej czego w życiu potrzebuje :-) Chciałem S8, chce go chronić bo jakby nie etui to już miałbym po ekranie... A wcale nie pracuje ciężko... Ale oczywiście musi to komuś przeszkadzać :-) Na prawdę ludzie nie mają lepszych zajęć...

Napisane z S8!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emerowo

First of all ... sie pisze "naprawdę" a nie "Na prawdę" :D A potem dyskutuj o sprawach, które Cie przerastają (jak widać) estetycznie  :D

No ale masz racje - kto zabroni miss world przebrać się za szkarade :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yanes

@emerowo, gorszy dzień, że szukasz zaczepki? Ja też jestem budowlańcem i potrzebuje obudowy w stylu Ringken Fusion z zaślepkami na obydwa gniazda. Mam taką w S6 i może ktoś poleci w podobnym stylu na S8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam za błąd, Panie idealny :-) Po prostu chronię urządzenie które dla mnie kosztuje sporo złotówek, nie widzę nic w tym złego. A Ty rozpływasz się nad wyglądem telefonu. Po prostu zakładam etui i używam telefonu. Nie wiem jak bardzo smutne i nudne życie musiałbym mieć żeby wzdychać do telefonu i zachwycać się jego wyglądem. No ale cóż, widocznie są i tacy :-D

Napisane z S8!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emerowo

oki, może trochę rozpędziłem się, drugi dzień z S8 (po OP3), bateryjka masakra, sraty pierdaty gadgetów i komercji  ... i tak merytorycznie odpowiem tym gestem - ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi