Skocz do zawartości
marcinadd

Case/Etui dla Galaxy S8

Rekomendowane odpowiedzi

pigas1
    W dniu 30.09.2018 o 17:23, michahal napisał:

Czy jest jakieś etui które ma miejsce na blaszkę do uchwytu magnetycznego oprócz Spigen thin fit?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Wklej cienką blaszkę od wewnątrz etui i na to folie. Nic nie widać i telefonu nie uszkodzisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zafiel

Witam. Jako, że stałem się szczęśliwym posiadaczem s8 szybkie pytanie w temacie etui do niego. Przejrzałem kilkadziesiąt stron ale jednoznacznej odpowiedzi nie znalazłem.

Zależy mi przede wszystkim na "pewnym chwycie". Funkcje ochronne stawiam na drugim planie. Więc jakieś przyzwoite silikonowe lub gumowane etui gdzie "guma" nie pozwoli na wyślizgiwanie się szkła z dłoni.

Co polecacie? Jakiś najprostszy Nillklin nature, MSVII, Ringke Slim, coś od Spigena ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    blaz

mam pytanko odnośnie zamykanego etui zwanego jakoś Clear View Cover, chodzi o takie z pół przezroczystym przodem, które teoretycznie coś tam wyświetla jak się ściągnie appke, używa ktoś?nie chodzi mi o oryginal tylko te podrobki, na allegro ok 20zl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 27.11.2018 o 14:52, pigas1 napisał:

Wklej cienką blaszkę od wewnątrz etui i na to folie. Nic nie widać i telefonu nie uszkodzisz.

Ja tak robiłem i niestety musiałem wybrać, ALBO ładowanie bezprzewodowe, ALBO uchwyt magnetyczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pigas1
    W dniu 31.12.2018 o 22:27, kodipar78 napisał:

Ja tak robiłem i niestety musiałem wybrać, ALBO ładowanie bezprzewodowe, ALBO uchwyt magnetyczny.

Zgadza się, jedno wyklucza drugie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam planuję zakup case RINGKE AIR przezroczyste i do tego folię RINGKE - powinna pasować.

https://pancernik.eu/pl/p/Etui...alaxy-S8%2C-przezroczyste/6661

https://pancernik.eu/galaxy-s8...ochronna/rignke-dual-easy-film

Może ktoś używa i się wypowie w temacie? Od razu zaznaczę że poczytałem temat i wszędzie przeważają opinie o spigenach.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    scifo

Ja używam, ale samo etui. Wygląda dobrze, wiadomo - pogrubia, ale minimalnie, no i ma nieco wystający rant nad wyświetlacz chroniący go. Mały minus - brzegi na dłuższych bokach nie są za bardzo sztywne więc lekko się dają odchylać palcem, ale to kompromis między wyglądem a grubością. Generalnie polecam. Miałem folię (już drugą - po reklamacji) nałożoną w Euro AGD po zakupie - PORAŻKA. Uważam że w tej konfiguracji ekranu nie muszę zabezpieczać. Teraz ekran super gładki i przyjemny. Na drugim S8 etui Spigen Neo Hybrid. To etui doskonałe w wykonaniu i wyglądzie, bez słabych punktów. Niestety pogrubia i traci nieco urok S8-ki. Etui nie były w ogóle planowane, ale niestety w jednej S8 pękł narożnik plecków nie wiadomo jak i kiedy mimo oklejenia obustronnego folią.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4GSM
    W dniu 29.11.2018 o 22:43, Zafiel napisał:

Witam. Jako, że stałem się szczęśliwym posiadaczem s8 szybkie pytanie w temacie etui do niego. Przejrzałem kilkadziesiąt stron ale jednoznacznej odpowiedzi nie znalazłem.

Zależy mi przede wszystkim na "pewnym chwycie". Funkcje ochronne stawiam na drugim planie. Więc jakieś przyzwoite silikonowe lub gumowane etui gdzie "guma" nie pozwoli na wyślizgiwanie się szkła z dłoni.

Co polecacie? Jakiś najprostszy Nillklin nature, MSVII, Ringke Slim, coś od Spigena ?

Od Spigena możesz śmiało spróbować Spigen Liquid Air Armor. 

https://www.4gsm.pl/product-pol-39286-Pokrowiec-Etui-Spigen-Liquid-Air-Samsung-Galaxy-S8-G950-Czarny.html

Nie pogrubia, a dobrze chroni i trzyma się w dłoni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako ciekawostkę polecam etui typu plecki ze sklepu budowlanego Jula firmy holdit. Za 29.90. Uzywam kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Nie pogrubia tel i bardzo polepsza chwyt. Ogolnie jest też super dopasowane. 

https://www.jula.pl/catalog/gospodarstwo-domowe/sprzet-rtv/akcesoria-do-tabletow-i-telefonow-komorkowych/oslona-i-ochrona-ekranu/etui-004493?gclid=EAIaIQobChMIydjFkv6T4AIVTM-yCh0Glg3MEAQYAiABEgJ4WPD_BwE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi