Skocz do zawartości
Sykes

Root Galaxy Note

Rekomendowane odpowiedzi

Programik skuteczny.

Wielkie dzięki za podpowiedź. Piwko leci:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

Prosty sposób na root + ClockWorkMod - uzyskujemy system gotowy do wszelakich eksperymentów, jest od razu wgrana aplikacja SuperUser.

Krótki poradnik:

1. Sprawdzamy, jaką mamy wersję ROM-u zaglądając do Ustawienia - O telefonie sprawdzamy wersja jądra, np 2.6.35.7-N7000XXKKA-CLxxxxx - chodzi nam o te literki zaznaczone czerwonym kolorem. Zaznaczamy w Ustawienia - Aplikacje - Ustaw. deweloperskie opcję Debugowanie USB, a na komputerze powinien być zainstalowany (ale nie uruchomiony) Kies.

2. Ściągamy odpowiednią paczuszkę i rozpakowujemy ją na komputerze.

Kernel KJ1 - Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

Kernel KJ4 - Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

Kernel KJ6 - Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

Kernel KK1 - Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

Kernel KKA - Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

Kernel KK9 - Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

3. Wchodzimy do rozpakowanego folderu i odpalamy pliczek "I am Non-rooted", uruchomi się DOS-owe okienko, w którym pojawią się dalsze instrukcje. Bez obawy - chodzi tylko o to, aby na polecenie programu wcisnąć jakikolwiek klawisz, co uruchamia kolejny krok. Trwa to około 5 minut, po czym telefon się zrestartuje. Po uruchomieniu zaglądamy do listy aplikacji, gdzie powinny się pojawić ikonki CWM oraz SU.

4. Zrobione! :) Z mojej strony dodam, że warto zrobić sobie na wstępie za pomocą CWM backup obecnego ROM-u, zanim zaczniemy bawić się we wgrywanie róznych wynalazków.

PS: oczywiście nie odpowiadam za jakiekolwiek szkody lub komplikacje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Esc

Czy ktos robil to na KKA bo niby sie da a jednak operacja nie zakancza sie sukcesem

post-7901-14255700297729_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

Tak, robiłem na KKA metodą, którą podałem w poście #15 i poszło bez problemu. Sprawdz czy masz Debugowanie włączone i zainstalowane sterowniki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Esc

Racja w koncu sie udalo. Wyglada na to ze glupostka w stylu wygaszania ekranu rozwalala mi cala zabawe. Dalem w koncu wygaszacz na 10 minut i od razu zadzialalo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Essio

U mnie najszybciej sprawdziła się metoda prze Odina.

Mam Kiesa, debugowanie włączone, stery i wygaszacz na 10 minut i echo, poddałem się. Przez Odnia poszło od strzału. Leci piwko...

Można również uzyskać SU, za pomocą tego pliku wgrywanego przez CWM: super user

Edytowane przez Essio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

mam 2 pytania odnośnie metody z 1-szego postu.

1) czy bd miał wtedy ten żółty trójkąt przy włączaniu ?

2) czy te pliki "install SU files (3.0.5)" to jest ten program https://market.android.com/details?id=com.noshufou.android.su&feature=more_from_developer#?t=W251bGwsMSwxLDEwMiwiY29tLm5vc2h1Zm91LmFuZHJvaWQuc3UiXQ.. ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobacz post napisany przez pr30 (powyzej).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x