Skocz do zawartości
Sykes

Root Galaxy Note

Rekomendowane odpowiedzi

JaW

Masz tam napisane żeby wyłączyć i włączyć debugowanie. Zrobiłeś tak? Jaki masz ROM, jaki kernel próbujesz wgrać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robiłem roota juz tyle razy i było OK a dziś nie chce zadziałać.

Wgrałem XLA3 i chciałem za pomocą InitialCFRootFlasher XLA3 (z poziomu PC) zrobic root. Niby wszystko sobie robi i nic nie wywala a po resecie roota brak.

No to wgralem XLA4 i InitialCFRootFlasher XLA4 i znowu niby wszystko OK a roota brak.

Oczywiscie debug mam wlaczone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Preza

Chlopie. Wgraj kernela od chainfire z xda i masz po problemir. A najlepiej to kup mobile odin pro i ever root. Tylko samego kernela potem dogrywasz bo cwm nie dziala w 100%

Wysłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Chlopie. Wgraj kernela od chainfire z xda i masz po problemir. A najlepiej to kup mobile odin pro i ever root. Tylko samego kernela potem dogrywasz bo cwm nie dziala w 100%

Ta odpowiedź do mnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pzm

Mam XLA4. Czy komuś udał się zrotować ten room ? SupeOneClick nie działa na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Preza

Dograjcie zrootowany kernel od chainfire.

Edytowane przez Preza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jest dużo prostsza metoda na zrobienie "roota" - SuperOneClickv2.2-ShortFuse. Wystarczy pobrać pakiet, rozpakować, podłączyć SGN, odpalić aplikację i kliknąć ROOT.

Sprawdzone, działa doskonale !

Jeśli użyję tej metody będę miał nabity licznik? Wiem tylko, że nie będzie trójkąta.

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    terax

Jakie to wszystko zawiłe i nieaktualne ;] Dla kogoś takiego jak ja nic tutaj nie jest jasne (laika).

Chcę zrobić root ale nie wiem jak ;] Jakieś trójkąty, liczniki czegoś tam. Po co taki szajs (niedorobiony) jest przyklejony ?! Wymieniacie jakieś XLA3, XLA4. Ja czegoś takiego nie mam w informacjach telefonu (Orange od wczoraj).

Android

2.3.6

Wersja modemu

N7000XXKK5

Wersja jądra

2.6.35.7-N7000XXKKA-CL726566

[email protected] #2

Nic tutaj nigdzie nie jest konkretnie objaśnione. Czuję się jak dziecko we mgle. Zresztą spora liczba osób nie wie o co chodzi. Jakiś kabel JIG jeszcze gdzieś widziałem. Kosztuje 5zł. Nie wiem kiedy go zastosować.

Zróbcie ludzie jakiś jeden konkretny temat z tym wszystkim co po kolei robić a nie dziesięć różnych rzeczy typu tutaj masz jak zrobić root tutaj jak wgrać Odinem później jak usunąć liczniki i jak usunąć trójkąt. Co kiedy gdzie i jak podłączyć. Ludzie litości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popieram poprzednika, też by mi się spodobał taki pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x