Skocz do zawartości
Sykes

Root Galaxy Note

Rekomendowane odpowiedzi

JaW
    Zróbcie ludzie jakiś jeden konkretny temat z tym wszystkim co po kolei robić a nie dziesięć różnych rzeczy typu tutaj masz jak zrobić root tutaj jak wgrać Odinem później jak usunąć liczniki i jak usunąć trójkąt. Co kiedy gdzie i jak podłączyć. Ludzie litości

A Ty co, myślisz że ktoś tu ma obowiązek pisac poradniki dla kogoś, komu nie chce się przeczytać kilku tematów? Wszystko jest na Forum ładnie opisane, trzeba tylko chęci aby to ogarnąć i zrozumieć. Nikt po jednym dniu nie staje się ekspertem od firmware. Kto chce się nauczyć to się nauczy, a kto przyjmuje postawę "zróbcie to dla mnie, bo mi się nie chce" niech pozostanie przy stockowym ROM-ie i nie zaśmieca Forum swoimi żalami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

Nie pozostaje, trójkątem się zaraziłem przez Odina. Nie wiem jak z licznikiem, bo tego nie sprawdzam, jakoś mnie to niezbyt interesuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OK, a tam napisałeś, że od razu zostaje wgrana apka SuperUser. To jest ta z marketu:

https://market.android.com/details?id=com.noshufou.android.su&feature=more_from_developer#?t=W251bGwsMSwxLDEwMiwiY29tLm5vc2h1Zm91LmFuZHJvaWQuc3UiXQ..

tak ? I potem normalnie się aktualizuje u Ciebie też przez market ? Pytam bo czytałem na zagranicznych forach, że u niektórych są z tym problemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    terax
    A Ty co, myślisz że ktoś tu ma obowiązek pisac poradniki dla kogoś, komu nie chce się przeczytać kilku tematów? Wszystko jest na Forum ładnie opisane, trzeba tylko chęci aby to ogarnąć i zrozumieć. Nikt po jednym dniu nie staje się ekspertem od firmware. Kto chce się nauczyć to się nauczy, a kto przyjmuje postawę "zróbcie to dla mnie, bo mi się nie chce" niech pozostanie przy stockowym ROM-ie i nie zaśmieca Forum swoimi żalami.

Oczywiście. W Twoim przypadku brzmi to raczej "zróbcie to ZA mnie, bo mi się nie chce" . Ja nie mam żadnej wiedzy na takie tematy i nawet nie wiem jak mam do tego podejść. Tutaj wypowiadają się osoby wraz z Tobą, które już mają jakieś pojęcie na ten temat. Telefon baterie mi wpie..... i szukam tutaj pomocy. Przecież od tego jest to forum. Ty mnie po prostu zbyłeś ;] Nie proszę o to żebyś mi to tłumaczył co po kolei mam zrobić. Chodzi o uporządkowanie tego w jednym temacie (zamkniętym).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW
    I potem normalnie się aktualizuje u Ciebie też przez market ?

Tak, SU jest w pełni sprawny i aktualizuje się.

Chodzi o uporządkowanie tego w jednym temacie (zamkniętym).

Zagadnienie jest bardzo złożone, obszerne i nie da się uporządkować. Są podpięte tamaty, w ktorych wszystko jest wyjaśnione. Musisz też mieć podstawową wiedzę o Androidzie i przez kilka dni poczytać. Potem dopiero zadaj konkretne pytania o zagadnienia, ktorych nie rozumiesz i otrzymasz konkretne odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    boryss

wiec ja mam pytanie, ktora metoda bedzie dobra do KL8, zebym nie stracil gwarancji (bez trojkata i licznika). Tylko rot.

Prosze dajcie link.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ta magiczna wtyczka usuwa problem licznika i trójkąta po root-cie przez Odina ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

Nie, magiczna wtyczka nie jest aż tak magiczna i sama nic nie zrobi, ale z jej pomocą można usunąć trójkąt i wyzerować licznik - wszystko jest opisane w podpiętym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Preza
    Jakie to wszystko zawiłe i nieaktualne ;] Dla kogoś takiego jak ja nic tutaj nie jest jasne (laika).

Chcę zrobić root ale nie wiem jak ;] Jakieś trójkąty, liczniki czegoś tam. Po co taki szajs (niedorobiony) jest przyklejony ?! Wymieniacie jakieś XLA3, XLA4. Ja czegoś takiego nie mam w informacjach telefonu (Orange od wczoraj).

Android

2.3.6

Wersja modemu

N7000XXKK5

Wersja jądra

2.6.35.7-N7000XXKKA-CL726566

[email protected] #2

Nic tutaj nigdzie nie jest konkretnie objaśnione. Czuję się jak dziecko we mgle. Zresztą spora liczba osób nie wie o co chodzi. Jakiś kabel JIG jeszcze gdzieś widziałem. Kosztuje 5zł. Nie wiem kiedy go zastosować.

Zróbcie ludzie jakiś jeden konkretny temat z tym wszystkim co po kolei robić a nie dziesięć różnych rzeczy typu tutaj masz jak zrobić root tutaj jak wgrać Odinem później jak usunąć liczniki i jak usunąć trójkąt. Co kiedy gdzie i jak podłączyć. Ludzie litości

Skoro nie wiesz o co chodzi i nie chce sie tobie poczytsc to moze nie bierz sie lepiej za to.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x