Skocz do zawartości
czaron87

Wgranie romu trzyplikowego plik pit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, próbowałem przywrócić telefon do ustawień fabrycznych z poziomu androida niestety wyskoczyly jakies bledy i teraz telefon gdy sie wlacza to pokazuje sie bialy ekran z poziomymi nieregularnymi paskami chce wgrac teraz rom trzyplikowy. Ale mimo tego ze wszedzie szukam nie moge znalezc pliku PIT ani sprawnego jakiegos nowego romu trzyplikowego. Prawie wszystkie linki ktore sa tu na forum sa juz wygasle. Czy moglby ktos z was podrzucic rom trzyplokowe mozliwie najnowszy oraz plik pit i powiedziec mi z jakiej wersji odina skorzystac wgrywajac rom trzyplikowy ?

Próbowałem robić jednoplikowy z PIT i repartition oraz bez po prostu wgrac sam jednoplikowy oficjalny z sammobile sprobowalbym wgrac 3 plikowy ale nigdzie nie moge znalezc czy dacie rade pomoc ?

Przechwytywanie.PNG

Edytowane przez czaron87

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
marcinadd

Tak to jest jak się czegoś nie doczyta i próbuje robić na własną rekę. Pierwsze i zasadnicze pytanie. Czy Download Mode działa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zulu88

Może napisz przy okazji na jaki telefon chcesz ten rom wgrać, bo piszesz w dziale S4, a widzę na screenie rom dla Note 2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak nie wiem jak to się stało ale niechcący umieściłem w dziale S4 , Download mode działa bez problemu recovery ju nie bo wyskakuje biały ekran z poprzecznymi nieregularnymi szarymi liniami. Problem wystapil na telefonie Note 2. Czy da rade cos z tym zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zulu88

Pobierz rom 4 plikowy przez Samfirm. Po pobraniu będziesz miał pliki: BL (BOOTLOADER), AP (PDA), CP (PHONE) oraz CSC. Plik PIT "wyciagasz" z pobranego pliku CSC. W sumie będziesz miał wtedy 5 plików które umieszczasz w odpowiednich okienkach Odina. Przy okazji pobierz sobie nowszą wersję Odina, bo widzę że "jedziesz" na antyku. Myślę, że v3.07 lub 3.09 w zupełności wystarczy. Szczegółowe informacje jak uzyskać rom 4 plikowy + PIT poprzez Samfirm oraz dokładną instrukcję wgrywania znajdziesz bez problemu na forum (bodajże w dziale dla S6).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi