Skocz do zawartości
kriss_lca

<5', wydajny. Budżet nieograniczony.

Rekomendowane odpowiedzi

Może mam małe dłonie, ale ja już telefonu z wyświetlaczem 5" nie potrafię obsłużyć jedna ręką (a trochę ich testowałem i z musu taki używam). Miałem też sporo telefonów z mniejszym wyświetlaczem (wszystkie compacty sonego serii z, htc M7) i przyjemność z ich użytkowania była o wiele większa niż dzisiejszych większych smartfonów.
    Dlatego uważam, że nawet dodatkowe 0.3" robi różnicę. Większość ludzi już zapomniała jak przyjemnie korzystało się z telefonów o mniejszym wyświetlaczu. Cały czas czekam aż na rynku będzie dostępny telefon z topowymi bebechami w rozmiarze 4.5-4.7".

Tapatalk

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

Oczywiście, że robi. Przesiadłem się z Xperii Z3 compact na S5 i jest ciut za duży. 

Dlatego doskonale rozumiem problem. 

Do S5 się już przyzwyczaiłem - ma wszystko to, co chciałem, żeby telefon miał - jedynie rozmiar ciut za duży. 

Na smartfona z dobrymi parametrami w tym rozmiarze się chyba nie doczekasz. 

Edytowane przez ochkarol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino
    Dnia 21.04.2017 o 19:37, smallhausen napisał:

Cały czas czekam aż na rynku będzie dostępny telefon z topowymi bebechami w rozmiarze 4.5-4.7".

Nie doczekasz się - jest to fizycznie niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście że jest możliwe. I będą mniejsze telefony jesli nie za rok, dwa to kiedyś napewno. Sporo moich znajomych siedzi na starych małych telefonach albo zmienia na Iphony 5s, SE właśnie ze względu na rozmiar i przyjemność obsługi. Producenci to nie debile, w końcu dostrzegą tą niszę i będą chcieli ją zapełnić. Zamiast wersji plus powinni robić wersję minus lub mini. Nie każdy potrzebuje dużego telefonu. Sam z powodu rozmiaru siędzę nadal na Z3 Compact.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za pomoc, jutro w moich rękach ląduje xperia x compact :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi