Skocz do zawartości
bysiekM8

Nexus 5X - Wrażenia, wady, zalety.

Rekomendowane odpowiedzi

Kto by pomyślał, że N5X stanie się produktem deficytowym ;)

Ja używam od prawie roku i uważam, że jest to chyba jeden z bardziej niedocenianych telefonów.

Najpierw miałem egzemplarz z 16GB i po 4 miesiącach sprzedałem bo pomyślałem, że wezmę coś lepszego. Skończyło się to tym, że po miesiącu kupiłem kolejnego N5X ale tym razem 32GB bo doszedłem do wniosku, że jak dla mnie to jest super telefon ;)

W sumie plus z tej operacji miałem taki, że za cenę sprzedaży 16GB wyrwałem prawie nówkę z 32GB ;)

Edytowane przez Daniel.
    Korekta postu po przeniesieniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

A ja jak czytam o kolejnych problemach z bootloopami zaczynam żałować że wziąłem siostrze tego Nexusa, nic się z nim nie dzieje jeszcze ale jakoś mi nie w smak potencjalne ryzyko utraty danych i czasu na naprawę (w pesymistycznej wersji po gwarancji). Sam telefon spoko, ale teraz rozumiem dlaczego każdy hejtował go za wysoką cenę początkową - faktycznie cena startowa to jakieś nieporozumienie przy tym co oferuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mico11

@up
    Ale też nie oferuje mało. Dobry aparat, dobre audio, dobry ekran. Jak już kosztował około 1300 (nówka w sklepie) to praktycznie nie miał alternatywy

Wysłano z S7'ki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobre audio? Chyba żartujesz. Na głośniku, jak i na jacku ten telefon gra co najwyżej przeciętnie.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bxx3

@stark2991 do bootloopa trzeba mieć pecha. Używam swojego nexa 14miesięcy i nigdy żaden bootloop nie wystąpił

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

@bxx3 Z tym jak z bombą - pierwszy raz jest tym ostatnim ;) I nie ma reguły co do czasu kiedy wystąpi, często jak czytam to ludzie mają to właśnie po kilkunastu miesiącach. A siostra twierdzi, że jej się telefon sam resetuje tak raz na kilka dni (prosi o kod co świadczy o reboocie)

@mico11 True

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Taran20

Aparat w Nexusie był bomba, gdyby miał z 4gb ramu i brak bootlopa - ideał chyba.

Miałem S7E i porównując do nexusa:
    - Czytnik linii w nexusie - bomba, w s7 jak odblokował za 1szym to cud.

- zdjęcia w dzień nexus > s7 pochmurny dzień/sztuczne światło Nexus > s7 Noc S7 > Nexus

- ekran się nie rysał jak w S7, po roku użytkowania Nexusa bez niczego brak rys, w S7 po niecałych 2 tyg miałem kilka rys...

I chyba tyle pozytywnych różnic na korzyść Nexusa.

Także no...

Gdyby Pixele były w przystępnej cenie to brałbym od razu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam Nexa poraz trzeci :) wracałem do niego po LG G5 czy iPhone SE,6S. Dla mnie najwazniejszy jest aparat a ten z Nexusa to mistrzostwo w polaczeniu z HDR+. W pracy lubie powkurzac ludzi z S7Edge czy iPhone 7... Takie drogie a takie liche fotki robią :) . No i dodatkowy plusik ze mozna mu pare ficzerów zaaplikować po roocie na złość googlowi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi