Skocz do zawartości
Sylwek Przytuła

Jakie szkło hartowane kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

A jaki dokładnie model szkła 3mk masz?

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, czy Wy uważacie, że te ,,szkło''  co podaje @PRZEMEK81to jest szkło? Coś podobne używałem na Sony Z za 2zł sztuka. 

Za 10 zł ostatnio kupiłem szkło, które pękało jak je złamałem. A to jest dla mnie folia. Chyba, że Wy macie inne zdanie.

Fakt, że leży idealnie, bo właśnie zamontowałem je, ale taki sam efekt był na Sony Z.

Mam nadzieję, że jakoś ochroni mój wyświetlacz przed rysami, i również może przed upadkiem.

Kolega ma Huawei p8 i kupił szkło za 10zł telefon spadł, szkło pękło a wyświetlacz cały, liczę, że może również to szkiełko jakoś pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Adziu82 jest pytanie "jakie szkło do P2" odpisując w tym wątku podałem link do SZKŁA a nie do folii i wszystko w temacie a nie wiem co Ty kupiłeś do Sony za parę złoty wiem, że raczej za 39zl folię można kupić ale.... Stretch w 3kg rolce i owinąć nią co najmniej kilka telefonów :P

Edytowane przez PRZEMEK81

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!
    A jakieś szkło które zarówno i dobrze się ułoży i będzie z powłoką oleofobową ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema czy na P2 jest folia fabryczna cis trzeba ściągać żeby nałożyć szkło hartowane 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lenovo daje taką folię ale oddzielnie w pudełeczku, jeżeli jej nie nałożyłeś to nic nie trzeba ściągać choć samego szkła nie polecam, lepsza będzie hybryda szkła i folii (3MK) dopasowuje się idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiesz co mam juz kupione a ja mam z t mobile oni nie nalozyli chyba bo dali mi szklo w pudelku.Czyli jak cos nakladac odrazu szklo?

dodana zawartość

nie widze zeby folia byla bo probowalem sciagac ale chyba je nie ma siostra tez tak uwaza 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze wyczyść ekran i nakładaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem i nakleiłem folię 3mk Flexible Glass i nie jestem do końca zadowolony, ale nie z samej folii, co z efektów mojej pracy. Wszystko zrobiłem tak jak trzeba, ale na końcu okazało się, że pod folię dostał się włosek. Folie więc odkleiłem i niestety włosek trzymał się folii i tu popełniłem błąd próbując go usunąć tymi "szmatkami" od 3mk. Nie za bardzo chciał się usunąć, ale w końcu się udało. Jednak takie tarcie tymi szmatkami po folii spowodowało, że w tych miejscach są teraz pewne niedoskonałości i raczej nic już z tym nie zrobię i nawet nie będę próbował, bo może być tylko gorzej. Zamiast używać szmatki mogłem spróbować usunąć ten włosek naklejką Fit-in. Gdyby nie ten cholerny włosek to wszystko byłoby idealnie, samo naklejenie folii jest proste i do tego miejsca gdzie ją odklejałem jest bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi