Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
Nabór na moderatora - Huawei Czytaj więcej.. ×
banyo69

Huawei P10 - bateria.

Rekomendowane odpowiedzi

banyo69

W moim P10 chyba jest coś nie halo z baterią. Telefon bez sim, naładowany na full, wi-fi, bluetooth, gps wyłączone, jasność auto, ale praktycznie na minimum. 9min bawiłem się grzebiąc w ustawieniach, spadło 9% baterii z 100%. 1% na minutę? :/ Chyba jakaś przesada...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    banyo69

Przez dwa tygodnie już było trochę tych ładowań. Teraz jest bez SIM bo bawię się Mate 9 Pro. Bateria w oczach ucieka. W porównaniu z P9 to jakiś żart, a używam tak samo. Mam wersję B113. Firmware Finder pokazuje dwie kolejne - B120 i B123. W opisach jest podane, że zoptymalizowano wydajność systemu, aparatu, poprawiono jakość zdjęć, czułość dotyku itp... Ciekawe czy to będzie miało jakiś wpływ na baterię...

Edytowane przez banyo69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak chcesz poprawić sprawność baterii to uruchom tryb oszczędzania bateri , i czyść w aplikacji baterię , mi trzyma p10 mimo grania cały dzień ok 5 godzin grania i 2-3 h po internecie a resztę czasu leży ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@banyo69 Jak korzystasz ze smartfona , chodzi mi o ilość aplikacji w tle i czy rozładowujesz do minimum 15% ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    banyo69

To nie jest mój pierwszy smartfon, więc nie ucz mnie korzystać ;) Korzystam tak samo jak z poprzednich i mam porównanie do P9, czy wcześniejszego P8...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tzn Mowie tylko jak ja korzystam z mojej P10-tki i jakie efekty przy tym uzyskuję ;:cfa:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    przn

Telefon posiadam od tygodni i dzisiaj robiłem wipe, bo bateria trzymała mi max 5h. Mam nadzieję że poprawi się.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W recenzjach mówią że od daty premiery do dzisiaj bateria aż tak się nie,, niszczy "tzn nie działa długo tylko przez pierwsze dni. A jak to ma się w praktyce czas pokaże...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi